Проблеми в системі кровообігу з’являються, коли кров не потрапляє в ноги, руки, серце та інші частини тіла належним чином, у тому числі в пальці рук і ніг.

Кровоносні судини блокуються субстанцією, званої тромбоцитами, що накопичується всередині стінок артерій і вен. Це перериває нормальний потік крові через кровоносні судини і, це призводить до поганої циркуляції.

Різноманітність захворювань може бути викликано поганою циркуляцією, такі як: високий кров’яний тиск, гіпертонія, варикозне розширення вен, серцеві захворювання, ушкодження нирок, аневризма, атеросклероз, хвороба Рейно і флебіту.

Ці проблеми серцево-судинної системи можна лікувати за допомогою звичайних ліків, змінюючи спосіб життя, а також використовуючи альтернативні методи лікування. Основна мета полягає в тому, щоб запобігти проблеми кровообігу, позбутися від набряків, болю і прискорити процес загоєння.

Є також деякі натуральні інгредієнти, які мають величезний вплив на судинні проблеми. Деякими з них є перець, часник, гінкго білоба і імбир.

Деякі прості зміни у вашому раціоні може допомогти вам. Спробуйте додати більше клітковини. Їжте більше фруктів і овочів щодня. Пийте більше прісної води (принаймні, 5 чи 6 склянок на день). Спробуйте зменшити вживання кави або чаю. Вам не потрібно перестати пити їх повністю, але ви повинні зменшити прийом цих напоїв до двох чашок в день.

Алкоголь також може чинити шкідливий вплив на кровообіг. Алкоголь слід вживати помірно.

Намагайтеся займатися майже кожен день. Ви можете ходити, працювати по дому, плавати. Через пару тижнів ви помітите істотний прогрес.

Тримайте рівень холестерину під контролем, і це допоможе зменшити всі зайві жири. Можете додати більше риби в свій раціон.

Якщо ви курите, то пора кинути палити, якщо ви серйозно ставитеся до поліпшення вашого здоров’я!

Використовуйте пляшку з теплою водою, коли вам холодно, особливо для того, щоб зігріти ноги.

Ви також можете спробувати щось, що розслабляє вас. Це може бути медитація або музика. Це дуже заспокоює, і дійсно може знизити рівень стресу.

Намагайтеся не залишатися в сидячому положенні тривалий час. Відпочивайте, принаймні, кожну годину, хоча б кілька хвилин. Простягайте ноги час від часу.

Джерело