На сьогодні перманентний мейк ап брів користується величезною популярністю серед представниць прекрасної статі. І цьому сприяють його очевидні переваги – істотна економія часу на щоденному підфарбовування, безпека й тривалий ефект. Єдиним недоліком є досить проблематичне видалення татуажу брів самостійно.

Зміст сторінки

 • 1 Що таке татуаж брів?
 • 2 Які існують різновиди татуажу
 • 3 Причини відомості татуажу брів
 • 4 Основна помилка видалення татуажу брів
 • 5 Переваги та недоліки домашнього видалення
 • 6 Способи виведення татуажу брів
 • 7 Видалення татуажу брів лазером
 • 8 Дивіться відео: Видалення татуажу брів лазером
 • 9 Дивіться відео: Виведення татуажу брів за допомогою ремувера
 • 10 Дивіться відео: Видалення татуажу брів лазером — сині брови. Результат до і після

Що таке татуаж брів?

Фото: Татуаж брів

Татуаж, по своїй суті, являє собою звичайну татуювання. При цьому під верхні шари шкірного покриву майстер впроваджує високодисперсний пігмент. У більшості випадків дівчата вдаються до перманентного макіяжу вій, губ та брів, які дозволяють створити ефект ідеального мейк апу на обличчі. Крім цього, татуаж нерідко використовують у ситуаціях, коли є необхідність підкоригувати шрами після перенесених оперативних втручань, у разі алопеції брів (коли в деяких місцях відсутні волоски, що сильно псує загальну картину), а також ще з цілого ряду інших причин.

Якщо говорити про відмінності татуажу від звичайної татуювання, то головна різниця полягає лише в тому, що тату залишиться на шкірному покриві протягом усього життя свого власника. А тривалість татуажу в середньому досягає 3-5 років. Домогтися такого стійкого результату можна завдяки унікальним барвників, впроваджуються в шкірний покрив на глибину приблизно 4 міліметрів. З плином часу клітини шкіри починають переробляти і розчиняти введене речовина і татуаж стає не таким яскравим. Тоді з’являється необхідність у його корекції або видалення.

Які існують різновиди татуажу

Фото: Які існують різновиди татуажу

Щоб поліпшити свої природні дані і додати своїй зовнішності ще більшою родзинки і привабливості сучасні красуні активно використовують такі види перманентного мейк апу:

 • татуаж очей (його виконують по лініях століття);
 • татуаж губ (можна намалювати їх контур або вдатися до 3D варіанту, який додасть вашим уст більшого обсягу і сексуальності);
 • татуаж брів.

В даній статті ми будемо розглядати саме останній варіант. Ще зовсім недавно під процедурою татуажу брів розуміли забивання їх контуру спеціальним барвником. Зараз часи змінилися і з’явилися інші технології додання бровам максимально природного вигляду. На сьогоднішній день можливе виконання таких різновидів цієї маніпуляції:

 • з заповненням;
 • волосковой технікою;
 • з розтушовуванням.

При волосковой техніці майстер ретельно промальовує кожен волосок. Щоб домогтися найбільш позитивного результату фахівці радять поєднувати відразу кілька способів татуажу.

Причини відомості татуажу брів

Якщо все так чудово і перманентний макіяж брів зовні практично не має відмінностей від натуральних брів, навіщо ж його зводити? Для цього є кілька очевидних причин:

 • Основний мотив, яким керуються дівчата, збираючись виконати видалення татуажу брів – це недостатньо якісна робота майстра. На жаль, в сфері краси завжди існує ризик нарватися на недостатньо кваліфікованого фахівця, який пообіцяє вам «золоті гори», а в результаті ви отримаєте зовсім не той результат, на який розраховували. Наприклад, вам може абсолютно не підходити обрана форма або майстер може підібрати відтінок, який виглядає не зовсім гармонійно на вашій шкірі. У будь-якому випадку єдине доцільне рішення даної проблеми — це якомога швидше усунути старий татуаж.
 • Бажання змінити старий імідж. Навіть якщо ви отримали ідеальний результат від даної процедури, який дуже вам підходить, все одно з часом може захотітися змін у своїй зовнішності. Крім цього, далеко не секрет, що при різній формі брів вираз обличчя сильно змінюється.
 • Мода також не стоїть на одному місці: ще зовсім недавно еталоном краси вважалися тоненько вищипані і промальовані олівцем бровки, а зараз красуні зі сторінок популярних жіночих журналів вражають нас широкими і доглянутими бровами.
 • Поява нових технік виконання. У цю сферу також постійно вриваються зміни, тому, якщо вам раптом захотілося спробувати щось нове, доведеться виконати видалення татуажу брів.
 • Рекомендація експерта:

  Якщо ви не впевнені на 100% у вибраному варіанті татутажа, спочатку зробіть біотатуаж, який виконується звичайною хною. Він буде триматися недовго, але зате у вас з’явиться чудова можливість наочно перевірити, наскільки вам підходять нові брови. Плюс біотатуаж хною легко виконати самостійно вдома. Для першого разу, радимо вам вибрати не дуже глибокий і насичений варіант, в іншому випадку може бути складно звести невдалий розпис.

  Основна помилка видалення татуажу брів
  Фото: лазерне видалення перманентного макіяжу брів

  Не можна виконувати видалення татуажу брів за допомогою тілесного пігменту, який аналогічно татуюванні вводять в цю область обличчя. Адже тоді ви ризикуєте отримати зовсім несподіваний і не дуже гарний відтінок, негармонійно відповідний до вашої особи.

  Також косметологи радять за видаленням обридлого татуажу відправлятися в салон краси, а не самостійно виконувати таку складну маніпуляцію. На даний момент часу найбільш ефективним методом вважається лазерне видалення перманентного макіяжу брів. Тривалість даної процедури в середньому коливається від 5 до 12 хвилин, а для повного видалення пігменту доведеться вдатися до 4-8 сеансів. Процес лазерного видалення, правда, доставляє дискомфортні відчуття, після маніпуляції може виникнути набряк і почервоніння повік, а також посиленого сльозовиділення. Але вже дуже скоро ви не зможете відшукати і слідів колишньої татуажу.

  Фото: заборонено відвідувати сауну

  В середньому, щоб видалити невдалу дермопигментацию, знадобиться близько 30 календарних днів. Протягом цього часу заборонено відвідувати сауну та басейн, а обличчя необхідно змащувати спеціальними мазями.

  Але в деяких ситуаціях все-таки доводиться вдаватися до самостійного видалення татуажу, наприклад, якщо у вас недостатньо коштів для відвідування салону краси або є протипоказання для застосування лазера.

  Перш ніж братися за самостійну корекцію, попередньо порахуйте, у скільки вона вам обійдеться: цілком імовірно, що вигідніше буде все-таки відвідати фахівця, ніж пробувати вирішити цю проблему самостійно. Якщо ж ви твердо впевнені, що проводити видалення татуажу брів будете в домашніх умовах, не слухайте поради знайомих і подруг, які можуть почати радити вам різні методи, випробувані ними особисто. Шкіра кожної людини дуже індивідуальна і ніколи не можна точно сказати, які наслідки буде мати той чи інший спосіб на різних людях.

  Достоїнства і недоліки домашнього видалення

  Перед тим, як ознайомитися з методами відомості татуажу, радимо вам ретельно зважити всі «за» і «проти». Очевидною перевагою домашнього видалення перманентного макіяжу буде економія фінансів, а також вашого часу. Навіть якщо тривалість домашніх процедур буде такою ж, як і салонних, вам не доведеться витрачати зайвий час на дорогу туди і назад.

  Якщо ж розглядати недоліки виконання такої процедури в домашніх умовах, то їх набагато більше, ніж позитивних моментів. Але якщо ви твердо впевнені у своєму рішенні, радимо вам приготуватися до таких можливих наслідків:

  • Фото: Видалення тату брів будинку

   ефективність домашніх методів видалення татуажу можна порівняти з салонної – косметолог видалить барвник набагато більш якісно;

  • після самостійного виведення перманентного макіяжу можлива зміна кольору брів і не завжди в кращу сторону;
  • якщо ви вирішите вдатися до хімічним методам відомості, будьте гранично обережні, адже не виключена поява опіків і шрамів, що, безумовно, не додасть вам привабливості.

  У тому випадку, якщо навіть такі вагомі недоліки не відбили у вас бажання зробити видалення татуажу брів самостійно, ознайомтеся з різними методами відомості перманентного мейк.

  Способи виведення татуажу брів

  Всього виділяють кілька способів, які дозволять вам видалити барвник в домашніх умовах. Ознайомимося з усіма з них більш докладно.

 • Салонні методики на дому. Щоб звести до мінімуму можливі ризики після такої маніпуляції, можна придбати в салоні краси спеціально засіб, що володіє обесцвечивающим ефектом. Ця рідина розмиє барвник і освітлить його. Але в цьому випадку є підводний камінь – скориставшись цим способом, ви ризикуєте вивести татуаж з брів не повністю.
 • Фото: Хімічне видалення татуажу брів будинку — до і після

  Хімічне видалення. Можете спробувати скористатися пілінгом, в складі якого присутні хімічні засоби. Але, перш ніж відправлятися в магазин за покупкою потрібно гарненько подумати, адже хімія має дуже сильну дію, а для виведення татуажу брів, швидше за все, знадобиться велика кількість сеансом, щоб повністю усунути барвник з брів. Тому, хоча хімічні засоби і зведуть фарбу досить ефективно, але вони можуть завдати непоправної шкоди вашому шкірного покриву.

 • Молоко і перекис. Ще одним способом відомості татуажу брів в домашніх умовах є використання перекису або молока. Вибирайте, чим саме ви будете видаляти перманентний макіяж, а потім вбивайте його зверху на татуювальну фарбу. Але врахуйте, що після такого введення чужорідної речовини можлива поява будь-яких наслідків, кращими з яких буде запальний процес. А взагалі реакція організму може бути абсолютно непередбачуваною, виходячи з чого цей метод слід зарахувати до ряду потенційно небезпечних.
 • Малюнок зверху на татуаж. Якщо ви не хочете розлучатися з татуажем, є такий варіант, як перекриття його тілесним татуировочным барвником. Але потрібно врахувати, що результат від такого методу зберігається дуже недовго і незабаром можлива поява темного пігменту назовні. Плюс до всього цього, брови після виконання даної маніпуляції буде виглядати дуже неприродно, хоча це можна підкоригувати грамотним макіяжем.
 • Видалення татуажу брів йодом. Вам необхідно буде придбати в аптеці пляшечку п’ятивідсоткового розчину йоду. Важливо, щоб концентрація речовини була саме такою, адже при більшій ви можете обпекти шкірний покрив.
 • Фото: Видалення татуажу брів йодом

  Розчином необхідно намазувати область брів три рази за добу. Наносьте йод в невеликій кількості – просто пару разів пройдіться змоченою в розчині паличкою по малюнку. Потрібно намагатися не торкатися не ділянки, які позбавлені татуажу, в іншому випадку ви збільшите область опіку. З-за цього не рекомендується після даної обробки наклеювати зверху на тату пластир або марлеву пов’язку.

  Врахуйте той факт, що після застосування йоду можлива поява лущення на шкірному покриві. Не треба лякатися цього. Лущення вказує на відмирання верхнього шару дерми, де і розташовується барвний пігмент. Також треба утриматися від спокуси здерти лупиться шкіру самостійно. Цим ви тільки погіршите своє становище.

  Процес відмирання клітин шкіри складно назвати приємним. Щоб побачити помітний результат, вам доведеться запастися завидним терпінням. Перед відходом до сну рекомендовано намазувати шкіру над бровами маззю «Актовегін». Курс відомості татуажу йодом в середньому становить близько 30 календарних днів.

  6. Використання спеціального освітлювального крему.

  Фото: Використання спеціального освітлювального крему

  Щоб видалити барвний пігмент, який використовується в процесі татуажу, можна скористатися спеціальними суспензіями, які сприяють пом’якшенню пігменту фарби. Перед їх використанням слід ретельно вивчити інструкцію, а потім систематично наносити засіб на область брів. Ефект знебарвлення, як правило, стає помітним після декількох тижнів. Але часто після застосування подібних засобів може з’явитися алергічна реакція. Щоб уникнути цього, рекомендуємо попередньо отримати консультацію у дерматолога. Фахівець оцінить стан вашої шкіри і татужа, а також доцільність використання саме цього методу.

  З допомогою звичайних кремів, видаляють барвний пігмент, дуже складно видалити татуаж. У їх складі основною діючою речовиною виступає трихлоруксусная кислота, яка впливає на верхні шари шкіри, але не в змозі дістати до більш глибоких, в яких і міститься пігмент.

  Фото: крем-ремувер

  Крім цього, з очевидних недоліків цієї методики можна виділити високу ймовірність отримання хімічного опіку при попаданні крему на здоровий шкірний покрив або в очі. Косметологи в салонах для хімічного відомості татуажу використовують креми-ремуверы, які наносяться аналогічно перманентного макіяжу, завдяки чому впливають саме на пігмент і знебарвлюють його всього за пару сеансів.

  Як ви вже напевно зрозуміли, у всіх домашніх способів, з допомогою яких можна провести видалення татуажу брів, є чимало побічних проявів, а в разі неправильного виконання вони представляють реальну небезпеку для вашого здоров’я. Тому радимо вам ще раз гарненько все обдумати, – можливо, ви зміните своє рішення і вдамося до професійної допомоги. Там вам запропонують відразу кілька способів видалення перманентного макіяжу, найбільш ефективним серед яких виступає лазерне зведення татуажу. Про нього ми детальніше розповімо вам далі.

  Видалення татуажу брів лазером

  Фото: Видалення татуажу брів лазером

  Безумовно, виконати дану маніпуляцію самостійно в домашніх умовах нереально. Тому, якщо ви вирішите вдатися саме до цієї методики, рекомендуємо вам відправлятися в найближчу клініку або салон і проконсультуватися з косметологом.

  Для повного виведення фарбувального пігменту в середньому доводиться виконувати від 4-5 до 8 процедур. Кількість походів до косметлогу буде самим прямим чином залежатиме від стійкості пігменту.

  Лазерне видалення перманентного мейк апу – не найприємніша процедура, але щоб отримати якісний результат можна і потерпіти трохи. До того ж тривалість процедури, як правило, не дуже велика і коливається в межах 5-10 хвилин. Протягом процедури на місці використання лазерного променя може з’явитися відчуття поколювання. Також не виключено посилене сльозовиділення. Але потрібно зауважити, що лазерне видалення не болючіше, ніж нанесення татуажу, тому ви цілком зможете витерпіти його.

  Після маніпуляції може розвинутися невелика набряклість і почервоніння шкірного покриву. Крім цього, татуаж може покритися зверху невеликими синцями або скоринкою. Можете не переживати з цього приводу, адже дана реакція організму повністю знаходиться в межах норми. Головне в цьому випадку забезпечити місця, на яке впливали лазером, максимальний спокій і ні в якому разі не відривати скоринку.

  Фото до і після лазерного видалення татуажу брів

  Рекомендація експерта:

  Волосинки брів можуть трохи знебарвитися з-за впливу лазерного променя. Дана реакція є адекватною, з часом все прийде в норму. А протягом цього періоду можете просто використати звичайний барвник для брів.

  Безпосередньо після проведення лазерного видалення татуажу на шкіру необхідно буде нанести крем «Бепатен» або будь заживляющую мазь. Також на певний період часу доведеться відмовитися від сауни і солярію. Видимий ефект з’явиться через пару тижнів після того, як відпаде скоринка і зійдуть синці. Звичайно, ви не зможете повністю звести татуаж всього за одну процедуру доведеться повторювати її як мінімум протягом місяця (а можливо і більше, все залежить від особливостей шкірного покриву, а також інтенсивності барвника).

  Сподіваємося, що даний материао був для вас інформативним і з його допомогою ви зможете легко вирішити проблему надовшего або невдалого татуажу. Будьте красиві і здорові!

  Дивіться відео: Видалення татуажу брів лазером

  Дивіться відео: Виведення татуажу брів за допомогою ремувера

  Дивіться відео: Видалення татуажу брів лазером — сині брови. Результат до і після