Видалення волосся

Видалення волоссяНаша цивілізація пішла по такому шляху розвитку, коли зайва волосистість на тілі не вважається ознакою краси і кожна дівчина самостійно вирішує, який спосіб видалення небажаного волосся для неї кращий. У кожного є свої плюси і мінуси. Але і воскова епіляція, і шугарінг або депіляція за допомогою різноманітних електричних приладів породжує проблему проблема врослого волосся. І в цьому мало приємного, особливо в зоні бікіні. Хоча є щасливиці, яких в силу їх природних особливостей дана проблема не стосується. Але їх меншість.

Чому з’являються врослі волоски?

Видалення волосся

Насправді, будь-яка процедура епіляції часто призводить до того, що волосся починає вростати. Причому деякі впадають з тугу від одного такого волоска, а є і такі, яких кілька врослих волосків не турбують. Але найчастіше це явище приймає масовий характер, а це вже не можна залишати без уваги. Воно загрожує розвитком гнійників, запальних процесів, подразнень і, як наслідок, появою рубців і пігментних плям. Але і з естетичної точки зору – це не дуже привабливе видовище. Самостійність у позбавленні від проблеми частіше тільки посилює її.

Волосся вростає тому що під впливом засобів для епіляції змінюється структура волосся. Найчастіше це набуває масового характеру при епіляції за допомогою воску або електричних приладів. Причина в тому, що волосок не видаляється з коренем і продовжує зростати під шкірою. Від частого травмування, структура волоса стоншується і він не може пробитися через шар верхнього епідермісу, продовжує зростати під шкірою в іншому напрямку, часто при цьому закручуючись. Волосяний фолікул запалюється, утворюючи гнойничковый нарив, в організм потрапляє інфекція, яка може призвести до захворювань шкіри.

Де вростають волосся

Врослі волоски можуть з’явитися в самих різних місцях, де проводилася епіляція. Але частіше звичайно на ногах, в зоні бікіні та під пахвами.

Чим видаляють врослі волосся?

Як це не прикро, але позбутися від врослого волосся можна тільки механічним способом, тому що видалити волосся з допомогою будь-яких косметичних засобів і продуктів практично неможливо. Але деякі можуть надати ефективну допомогу. Наприклад, кошти на основі гліколевої кислоти, які випускають багато косметичні компанії, називаючи їх засобами проти вростання волосків. Це дуже тривалий процес. Не розраховуйте впоратися з проблемою за один день. Засоби впливають на верхній шар епідермісу, очищаючи пори і пом’якшуючи шкіру, що допомагає волоскам прорости на поверхню. Добре допомагає при вростання волоском саліцилова кислота, яку можна купити в будь-якій аптеці. Необхідно змащувати пошкоджені місця кілька разів на день. Це глибоко очищає пори, пом’якшує верхній шар шкіри і очищає його від ороговілих частинок. Цей метод найбільш доступний за ціною. Єдиний засіб, що допомагає досягти швидкого ефекту це – пілінг. Скраб для нього можна приготувати вдома. Для цього використовують кава, сіль, цукор або вівсяні пластівці. Найефективніший – кавовий скраб. Він має найкращу фактуру, яка досягає потрібного ефекту за лічені хвилини. Сіль необхідно застосовувати дуже обережно, тому що сіль може роз’їдати запалену шкіру, і дуже чутливо.

Видалити врослі волосся в зоні бікіні складніше ніж на інших частинах тіла. Для успіху процедури необхідно виділити значний відрізок часу. Для початку необхідно прийняти гарячу ванну, яка добре розпарить і очистить шкіру. Далі необхідно з допомогою скрабу необхідно очистити пори і позбутися від ороговілих частинок шкіри. Обробити пошкоджені місця антисептиком. Для цього застосовують медичний спирт, инол, септоцид або інший медичний препарат. Потім, попередньо продезінфікованої тонкою голкою або пінцетом потрібно акуратно зачепити волосок і постаратися витягнути його на поверхню шкіри, не забуваючи дезінфікувати ранку.

Такий же ефект як саліцилова кислота чинить розчин аспірину В чверті склянки чистої води треба розчинити 2 таблетки аспірину і гліцерин.

Якщо не вдається вирішити проблему самостійно – який час звернутися до косметолога.

Профілактика

Перед видаленням волосся необхідно прийняти теплий душ, який розпарить й пом’якшить шкіру, розкриє пори та допоможе уникнути наслідків. М’якими миючими засобами очистіть шкіру. Слідкуйте за чистотою і справністю обладнання. Перед процедурою і через два дні після, необхідно зробити пілінг, який допоможе очистити шкіру від ороговілого епідермісу і відкриє пори. Після процедури пілінгу наносите на шкіру пом’якшувальні і заспокійливі засоби. Спробуйте різні способи епіляції. Можливо, вам просто не всі підходять і вростання пов’язано саме з цим.