Відгуки про таблетках Новинет, інструкція аналоги

Для запобігання небажаної вагітності використовують різну контрацепцію. Найчастіше це презервативи, які мають високу ефективність і безпечні для організму. Але існує інший спосіб запобігання вагітності — гормональна контрацепція, а саме таблетки Новинет.

Зміст:

 • 1 Переваги та недоліки гормональної контрацепції
 • 2 Загальна інформація про препарат Новинет
 • 3 Відгуки пацієнтів про таблетках
 • 4 Які можна знайти аналоги?

Переваги і недоліки гормональної контрацепції

Відгуки про таблетках Новинет, інструкція аналоги

Гормональна контрацепція запобігає небажану вагітність

Гормональна контрацепція — це спосіб захисту, який використовує спеціальні препарати на основі гормонів. Він тимчасово блокує репродуктивну функцію, з-за чого зачаття неможливе. Такий спосіб має переваги перед звичайними засобами контрацепції, але він не ідеальний.

Плюси:

 • Висока ступінь захисту. Гормональна контрацепція захищає від вагітності при потраплянні насіння всередину матки. На відміну від презервативів тут немає ймовірності «прориву», а статевий акт можна проводити багаторазово.
 • Зручність. Немає потреби носити з собою презервативи або таблетки, адже гормональна контрацепція може бути прийнята курсом до або після статевого акту.
 • Природна імітація вагітності. Подібні препарати не перешкоджають зачаттю, вони лише дурять організм, імітуючи процес вагітності. При цьому побічні ефекти відсутні, процеси овуляції припиняються. Це не тільки перешкоджає зачаттю, але і стабілізує жіночий організм.
 • Безпека. Раніше такі препарати несли небезпеку для організму, порушуючи гормональний фон. Сучасні таблетки мають мінімальну частку гормонів, що безпечно для людини.

Недоліки гормональної контрацепції для багатьох незручні. Вони безпечні для здоров’я, але знижують ефективність препарату.

Мінуси:

 • Строгий графік прийому. Такі препарати для ефективної роботи вимагають точну періодичність прийому. Нехтування цим правилом зробить контрацепцію марною. Похибка в прийомах таблеток не повинна перевищувати години.
 • Небезпека венеричних захворювань. Гормональні препарати захищають від вагітності, але не від хвороб. Вони знижують шанс зараження, але повний захист забезпечити не можуть. Тому при сумнівному партнері краще використовувати презерватив.
 • Гормональна контрацепція перешкоджає виникненню вагітності, впливаючи на організм жінки. Вона має багато переваги начебто безпеки, зручності в прийомі і високого ступеня захисту. У неї є незначні недоліки, але зі своїм завданням вона справляється краще презервативів.

Про вибір препаратів з групи гормональної контрацепції дізнайтеся з запропонованого відео.

Загальна інформація про препарат Новинет

Новинет — це протизаплідний засіб, представлене в таблетках. Препарат заснований на гормонах, перешкоджаючи виникненню вагітності шляхом зміни гормонального фону. Новинет містить комбінацію естрогену і гестагена, яка пригнічує овуляцію і перешкоджає заплідненню яйцеклітини.

Відгуки про таблетках Новинет, інструкція аналоги

Препарат Новинет допомагає вирішити безліч жіночих проблем

Регулярний прийом препарату в термін від трьох місяців дозволяє:

 • Знизити симптоми передменструального синдрому
 • Знизити болі під час місячних
 • Усунути біль у груди перед менструацією
 • Знизити ризик гормональних розладів
 • Знизити шанс онкологічних захворювань репродуктивної системи

Шанс вагітності при прийомі препарату зводиться до нуля, що не шкодить організму і не заважає репродуктивної системи в подальшому.

Прийом таблеток Новинет починається з першого дня менструації. Препарат приймається по 1 дозі (таблетці) на добу протягом 21 дня в певний час дня. Після першого курсу йде перерва на тиждень, після чого відновити.

Ефект контрацепції діє з першого для прийому. Якщо ж прийом розпочався на 2-5 дня менструації, то перший тиждень прийому потрібно оберігатися презервативами.

У тижневих проміжках між курсом ефект контрацепції зберігається, при статевому акті можна не оберігатися.

Передозування препаратом характеризується нудотою і блювотою, можуть бути криваві виділення з піхви. У таких симптомах потрібно промити шлунок і слідувати вказівкам лікаря.

Новинет — гормональний протизаплідний засіб, що містить комбінацію естрогену і гестагена. Воно безпечно для організму і згладжує симптоми овуляції. Прийом цього препарату проводиться курсами по 21 день і починається з першого дня менструації. Новинет надає комплексну дію, перешкоджаючи вагітності тривалий термін.

Відгуки пацієнтів про таблетках

Відгуки про таблетках Новинет відзначають високу ефективність і відсутність побічних дій у цього препарату. Ефект від прийому проявляється швидко, а симптоми овуляції згладжуються. Це засіб популярний серед багатьох дівчат, які використовують гормональні контрацептиви.

Відгуки про таблетках Новинет, інструкція аналоги

Навколо гормональної контрацепції витає безліч міфів

Хоча ходить міф про зниження лібідо від подібних препаратів, жодна дівчина не відчула цього ефекту. Бажання статевого контакту не знизилася, це стосується і самого процесу.

Якщо ж лібідо знизилася, то це сигналізує про несумісність препарату з організмом. Після Новинета такий ефект не проявлявся.

Шанс набору ваги лякає дівчат, бажаючих приймати гормональні контрацептивні засоби. Цей ефект індивідуальний, сам Новинет не позначається на жирових відкладеннях. Жодна пацієнтка не помітила збільшення ваги при прийомі цього препарату.

Проблеми з вагітністю виникають у малої частки жінок. Понад 90% тих, хто брав Новинет, змогли завагітніти протягом року після припинення курсу. Іншим може знадобитися відпочинок для відновлення репродуктивної функції. Можливість мати дітей завжди відновлюється, коли частка гормонів знижується до попереднього рівня.

Відгуки про препарат Новинет позитивні. Це засіб ефективно і не має побічних дій. Гормональний фон після прийому відновлюється самостійно, після чого людина знову може мати дітей.

Які можна знайти аналоги?

Відгуки про таблетках Новинет, інструкція аналоги

Препарат Новинет має різні аналоги

Препарат Новинет має декілька аналогів, схожих по ефектах. Їх можна спробувати тоді, коли ці таблетки виявилися несумісні з організмом або ж не доступні в регіоні. Це теж гормональні контрацептиви, але їх властивості можуть відрізнятися:

 • Регулон. Перешкоджає виникненню вагітності, приймається курсами. Має менший противосимптомный ефект, але знижує втрати менструальної крові і покращують сам цикл менструації.
 • Мерсилон. За складом схожий з Новинетом, призначення. Приймається курсами по 21 день. Ефект ідентичний Новинету, але ціна вища. Тому Мерсилон не рекомендується як протизаплідний засіб, адже є більш дешеві аналоги, які не поступаються по ефективності.
 • Марвелон. Склад препарату схожий з перерахованими вище, основні діючі речовини — естроген і гестаген. Препарат також блокує овуляцію і запобігає симптоматику аналогічно Новинету. Але його ціна перевищує всі згадані препарати.

Є три аналога таблеткам Новинет: Регулон, Мерсилон і Марвелон. Вони схожі по складу і способу прийому, але ефекти трохи відрізняються. За вартістю варто брати Новинет або Регулон, адже на інші препарати ціна вище. Що стосується контрацептивної ефективності, то всі препарати надійно запобігають вагітність.

Гормональна контрацепція дозволяє запобігти вагітності на тривалий термін. Це спеціальні таблетки, які імітують вагітність на гормональному фоні, що не шкодить організму і самопочуття, а також полегшує симптоми місячних. Новинет — один з кращих гормональних контрацептивів, що підтверджено багатьма відгуками. У нього є аналоги, але за властивостями і безпеки він оптимальний для кожної дівчини.