Випадання волосся. Облисіння, порідшання, витончення волосся. Народні засоби лікування випадіння волосся

Зміст статті:

  • Симптоми, аналогічні випадання волосся:
  • Як симптом — випадання і порідіння волосся.
  • Витончення волосся.
  • Зразки лікарських засобів від випадіння волосся
  • Народні засоби лікування випадіння волосся.

Випадання волосся. Облисіння, порідшання, витончення волосся. Народні засоби лікування випадіння волоссяВипадання волосся, облисіння.


Симптоми, аналогічні випадання волосся:

  • Втрата волосся
  • Поява плешин
  • Порідіння волосся

Випадання волосся здатне локально з’являтися вогнищами спереду і зверху голови, подібно до облисіння у чоловіків, це алопеція вогнищ облисіння може поширитися по всій голові. «Алопеція» походить від «Alopex», з Греції, що позначає «запаршивевший лис». Лис не такий пухнастий, коли мучиться шкірними захворюваннями, тягнуть за собою втрату волосся — не такий значний вид, що має асоціацію з облисінням! Є різноманітність видів алопеції. Причина, окремо взятого, індивідуальна.

Як симптом — випадання і порідіння волосся.

Порідіння волосся після закінчення їх прогресуючого випадіння – найчастіше зустрічається ознака в трихолог, з якого більш часто і відбуваються всі проблеми з волоссям. Коли підвищене випадання волосся триває не один місяць, і на цьому завершується, то, можливо, воно було викликане причинами непостійними, такими як стресові ситуації, «линяння» по сезону, не дуже вдало підібрана дієта.

Однак, в тому варіанті, коли облисіння затяжне, і волосяний об’єм на голові значно зменшився, з цього можна міркувати про серйозні проблеми, що відбуваються всередині організму, таких як зрушення в гормональній середовищі (гормони щитовидної залози, гормони статевих органів), ураження шлунково-кишковому тракті, проблеми з імунітетом і інші. У такій ситуації необхідно неодмінна втручання лікаря — трихолога, здатного не тільки якісно продіагностувати, швидше за все, з залученням фахівців суміжних професій, але і призначити курс ефективного лікування, в процесі якого, нормалізація процесу випадіння волосся виявиться досягнутої на початковому етапі, а потім почнеться відновлення об’єму волосся.

Витончення волосся.

Витончення волосся – це центральний ознака (особливо, коли стоншення відбувається лише за певних зонах) почався облисіння (алопеції), можна спостерігати як у чоловіків, так і у жінок. При цьому, у різному віці, виключаючи дітей до часу настання статевого дозрівання. Для чоловіків вважається спадковість значущим чинником стоншування волосся на голові. Для жінок – це симптом тривоги, тягне за собою ретельне обстеження у розбирається в контролі гормонального стану гінеколога-ендокринолога.
Випадання волосся може статися при наступних захворюваннях: інфекції шкіри, вовчак, вогнищева алопеція, себорея, захворювання онкології, синдром хронічної втоми, окремі захворювання ендокринної системи,
різні причини випадіння волосся, хімічна терапія, пересушування волосся, медичні препарати (з рецептом і без нього), променева терапія, стресові ситуації, старість, авітаміноз, пологи.

Зразки лікарських засобів від випадіння волосся

При випаданні волосся (облисіння), викликаному захворюваннями, потрібно систематизоване лікування під наглядом лікаря.

Щоб зміцнити волосся, застосовують спеціально розроблені для цієї маски з бальзамами. Коли не спостерігаються системні захворювання і при регулярному вживанні, від випадіння волосся допомогу здатні надати народні кошти.

Народні засоби лікування випадіння волосся.

Кошти на основі шишок хмелю і кореня лопуха, найбільш ефективні серед народних засобів. Як і цвіт липи, такі лікарські трави, мають у своєму складі фітоестрогени, які надають сприятливий вплив на якість і зростання волосся.

Запалення шкірного покриву голови і волосяних цибулин знімають ромашка, звіробій, календула. Настої цих трав також використовуються в якості народних засобів для зміцнення волосся.

Існують народні засоби лікування випадіння волосся, радять на шкіру голови накладати маски з кашки, зробленої з часнику або цибулі, касторової олії — такі засоби сприяють провокації припливу крові до капілярах шкіри голови. Від таких масок для волосся ефект незначний і не стійкий і значний ризик спалити шкіру і посилити випадання волосся.