Отже, вівсяна дієта. Ви не раз напевно чули такий вислів. І сьогодні багато хто з вас дізнаються, що являє собою вівсяна дієта.

Це назва говорить сама за себе, і, напевно, кожному неважко уявити, що буде в основі раціону цієї дієти.

Суть вівсяної дієти для схуднення

Також з допомогою цієї дієти ви зможете не тільки схуднути, але і зробити профілактику захворювань шлунково-кишкового тракту.

У вівсі є складні вуглеводи, які вам дадуть дуже багато енергії на довгий час на відміну від легких вуглеводів, що містяться в борошняному і солодкому. Саме тому найкращим сніданком вважається вівсянка.

Вівсянка – це джерело вітамінів А і В, макроелементів і мінералів. А також вівсянка містить крохмаль, який обволікає стінки шлунка і нормалізує його роботу.

Перед тим, як худнути на вівсяної дієти, потрібно провести очищення шлунка з допомогою рису.

Отже, для цього потрібно 4 столові ложки рису замочити в 1 літрі води і дати суміші настоятися ніч. Ранок потрібно варити рис, замочений у воді, протягом години на слабкому вогні. В результаті чого у вас вийде «кисіль». Після цього охолодити його до доступної для вас температури і п’ємо його. При цьому в наступні 5 годин не можна нічого пити і їсти. Після цього ви харчуєтеся так само, як і зазвичай, але за 5 годин до сну в раціоні у вас залишається тільки вода без газів.

В очищуючий день можна харчуватися абсолютно будь-якими продуктами, але солодке, жирне і борошняне їсти не можна!

 

 

Меню вівсяної дієти

Як ви зрозуміли, основний продукт дієти — вівсянка, і харчуватися потрібно тільки нею. Але так як вона не доставляє всіх потрібних компонентів в організм, дозволяється вживати інші продукти.

Отже, після очищення шлунка безпосередньо переходимо до самої дієті.

Сніданок, обід і вечеря – тільки вівсяна каша. А між прийомами їжі можна їсти різні ягоди, фрукти, овочі. Наприклад, полуниця, малина, яблука, вишня, сливи, черешня і так далі.

А от картопля, виноград, банани їсти не рекомендується, так як їх перетравлювати складніше, ніж інші.

Зверніть увагу на те, що, дотримуючись дану дієту, не можна додавати в їжу цукор і сіль.

Пити можна тільки через півтори години після вівсяної каші.

Результат вівсяної дієти – за тиждень – мінус 3 кілограми.

Вівсяна дієта може бути не така смачна, як кефір або гречана, але зате схуднення буде йти рівномірно і після закінчення дієти вага повертатися не буде. До нових зустрічей, дорогі товариші!