Існує кілька видів ефірного масла ладану: лимонний, рожевий і росный. Саме останній є самим чистим і запашним продуктом. Кожному, хто збирається придбати баночку цього ефірного масла ладану, слід запам’ятати його назва — Boswellia Carteri.

Багато хто помилково вважають, що масло ладану використовується лише в церковних обрядах. На сьогоднішній день це засіб активно застосовується в медицині, парфумерії, косметології та ароматерапії. Ми поділимося з тобою самими корисними порадами щодо використання ефірного масла ладану.

Масло ладану

  • Масло ладану досить ефективно при бронхітах, застуді та ГРВІ. Для лікування ефірним маслом необхідно робити інгаляції. Додавши у воду 3 краплі кошти, потрібно дихати гарячими парами протягом 5 хвилин. Також, щоб позбутися від симптомів застуди, слід два рази на день наносити на область шиї кілька крапель ефірного масла ладану.
  • Масло ладану також сприяє активному росту волосся. Засіб робить волосся еластичним, зміцнює волосяні фолікули і навіть бореться з лупою. Щоб відновити волосся з допомогою олії ладану, необхідно додавати його в шампуні, бальзами і маски для волосся, змішавши 4 краплі кошти з 10 мл будь-якого базового масла.
  • Також масло ладану відмінно бореться з дрібними мімічними зморшками навколо очей. Щоб позбутися від подібних вад шкіри, необхідно змішати 1 краплю олії ладану, 2 краплі ефірного масла лайма і така ж кількість масла троянди. Наносити засіб потрібно кожен вечір на область навколо очей, уникаючи попадання на слизову.
  • Щоб позбутися від вугрів і прищів, необхідно наносити ефірне масло ладану точково 2 рази в день.
  • Також ефірним маслом ладану розтирають суглоби і поперек, щоб позбутися від симптомів подагри, артриту і радикуліту.
  • Дізнайся у цьому відео, як відрізнити натуральне ефірне масло від підробки.

    Якщо ти вважаєш корисної цю статтю, розкажи про чудесні властивості ефірного масла ладану друзям! А також не забудь дізнатися, як позбавитися від ангіни з допомогою олії чайного дерева.