Вправи для плоского живота! Як зробити плоский живіт в домашніх умовах?

Іноді ми стикаємося з тим, що животик починає звисати. І нам стає незручно на пляжі або в лазні перед подругами, нам хочеться позбутися від цієї проблеми. Давайте розберемося: як зробити плоский живіт в домашніх умовах?

Існує багато вправ для плоского живота, але без дієти нічого не вийде. Тому що вправи лише підтягують і роблять ваш живіт плоским, а дієта позбавляє від зайвих кілограм. Лише дієта і вправи в сукупності допоможуть швидко добитися плоского живота. Найголовніше — це регулярність виконання вправ. Не закидайте тренування після 2-3 днів, домагайтеся свого і у вас все вийде!

У повсякденному житті м’язи живота майже не задіюються, тому напружуйте – розслабляйте м’язи черевного преса, поки їдеш в маршрутці, дивіться телевізор або де-небудь ще:) Вже це допоможе вам досягти мети.

Звичайно, ми б хотіли зробити плоский живіт за тиждень Вправи для плоского живота! Як зробити плоский живіт в домашніх умовах? Ну якщо б це було так просто і швидко, зараз би нас оточували красиві талії не тільки на екранах телевізора:) Щоб домогтися свого, треба буде добре попрацювати. І трудитися, можливо, доведеться не один місяць.
Вправи для плоского живота! Як зробити плоский живіт в домашніх умовах?

Вправи для плоского живота

Виконуйте вправи не поспішаючи – в ритмі, дихайте рівно. Виконувати вправи краще всього після розминки, намагайтеся займатися як мінімум 3 рази в тиждень, і якомога менше вживати калорій.

Вправи для плоского живота! Як зробити плоский живіт в домашніх умовах?1) Ляжте на спину, зігніть коліна, а руки схрестіть на плечах. Далі зробіть глибокий вдих і, не поспішаючи, підніміть грудну клітку до лопаток, при цьому видихайте все повітря. Ось таке просте і ефективне вправу.

 

 

 

Вправи для плоского живота! Як зробити плоский живіт в домашніх умовах?2) Ляжте на спину, одну ногу зігніть в коліні, а кісточку іншої ноги покладіть на неї, руку протилежного боку покладіть за голову. Більш зрозуміло зображено на картинці. Далі зробіть глибокий вдих і на видиху ліктем потягніться до коліна. Потім поміняйте бік і зробіть те ж саме.

 

 

 

 

Вправи для плоского живота! Як зробити плоский живіт в домашніх умовах?3) Лежачи на спині, зігніть ноги в колінах. Потім вдихніть і на видиху піднімайте ноги вгору, п’яти повинні тягнутися до стелі, але при цьому не можна відривати поперек від підлоги. Потім опустіть ноги, але не ставте їх на підлогу. Цю вправу потрібно виконувати плавно.

 

 

 

 

Вправи для плоского живота! Як зробити плоский живіт в домашніх умовах?4) Ляжте на спину, одну коліно підтягніть до себе, а рукою з протилежного боку як би притисніть зовнішню сторону. На зображенні добре видно, як це зробити. Далі на видиху прагніть рукою заважати коліні рухатися в бік. На вдиху – відпочиваємо. Потім руку можна покласти з внутрішньої сторони коліна і також заважати рухатися коліні, тільки вже у внутрішню сторону. Потім виконайте вправу для іншої руки і коліна.

 

Виконуйте ці вправи по 15-20 разів, поступово збільшуючи навантаження. Не жалійте себе, займайтесь часто і регулярно, і ви досягнете результату! Також раджу переглянути рубрику «Красиве тіло (жінки)» ви знайдете там багато корисної інформації для вашого тіла! Удачі!