Вправи для схуднення

Зайва вага, на жаль, не йде сам, без зусиль з нашого боку. Правильне харчування і грамотно підібрані фізичні вправи допоможуть ефективно знизити вагу, а також зробити тіло витонченим і підтягнутим.

Щоб підтягти тіло і схуднути, не потрібно купувати дорогий абонемент у спортивний зал. Існує безліч ефективних вправ, які можна виконувати вдома на килимі перед телевізором, під улюблену мелодію. Головна умова успіху тренувань в домашніх умовах – регулярність. Виконуючи домашні вправи для схуднення, стежте за диханням – не затримуйте його, стежте, щоб вдихи і видихи були плавними, а не переривчастими.

Вправи для схуднення

Варто відзначити, що вправи для схуднення для жінок не повинні бути довгими і виснажливими – вони повинні тривати максимум 40 хвилин. Якщо у вас слабка фізпідготовка, то краще, якщо перші кілька занять не перевищують 10-15 хвилин. Поступово збільшуйте час для занять до 40.

Не забувайте про розминку. Згадайте шкільні уроки фізкультури: покрутіть головою, поворушіть плечима, помахайте руками і ногами, виконайте нахили в сторони, уперед та назад, зробіть кілька глибоких зітхань. Коли м’язи трохи розігріті, можна приступати до основних вправ.

Вправи для схуднення

Прекрасно зміцнюють м’язи і спалюють калорії різні варіації вправ зі скручуванням хребта:

  • Лежачи на підлозі, зігніть ноги в колінах. Нахиляйте коліна в одну сторону, а повертайте голову в іншу.
  • Лежачи на підлозі, витягніть ноги, руки сцепите в замку під шиєю. Неквапливо сядьте на сідниці і потягніться правим ліктем до лівого коліна. Поверніться в лежаче положення. Повторіть вправу з іншим ліктем.
  • Стоячи, поставте ноги на ширину плечей. Підніміть пряму ліву ногу і постарайтеся дістати правою долонею до шкарпеток лівої стопи. Повторіть з іншою стороною.

Вправи для схуднення

Також надзвичайно ефективні вправи, в яких задіяні м’язи преса. Одним з кращих є вправа «Ножиці»: лежачи на підлозі, підніміть прямі ноги вгору і перекрещивайте їх як ножиці. Ці махи можуть бути горизонтальними або вертикальними. Як правило, новачкам легше виконувати горизонтальні ножиці.

Вправи для схуднення

Чудово задіяні м’язи преса, сідниць, стегон і рук при виконанні вправи «Планка»: упріться в підлогу ліктями і шкарпетками стоп, зафиксируйтесь в цьому положенні, погляд повинен бути спрямований у підлогу між руками. Намагайтеся утримувати хребет витягнутим, без вигинів і прогинів. Для початку буде добре, якщо вам вдасться утримати це положення протягом 10-15 секунд.

Вправи для схуднення

Дуже гарні для схуднення присідання і випади, стрибки, віджимання. Виконуйте їх в 2-3 підходи по 8-10 разів у кожному. Не забувайте робити невеликі паузи між підходами. Якщо з незвички ви сильно потієте, то під час тренувань пийте воду – восполняйте втрату рідини.

Вправи для схуднення

Регулярні виконання вправ укупі зі збалансованим харчуванням вже дуже скоро порадують вас результатами.