Вправи для збільшення сідниць. Як збільшити сідниці в домашніх умовах?

Ви хочете здивувати всіх чоловіків довкола або зробити приємне для коханої людини? Вам допоможуть красиві сідниці Вправи для збільшення сідниць. Як збільшити сідниці в домашніх умовах? В цій невеликій, але дуже корисної статті, я хотіла б поговорити про те, як збільшити сідниці.

 

 

Збільшити попу можна кількома способами:

  • Звернутися до хірурга, але я думаю такий спосіб нам не підходить:)
  • Записатися у фітнес-клуб і займатися. Цей спосіб, звичайно, краще, але навіщо ходити у фітнес-клуб, втрачаючи багато часу, навіщо витрачати гроші, якщо є 3 спосіб:)
  • В домашніх умовах виконувати вправи для збільшення сідниць. Я думаю цей спосіб найбільш підходящий, так як можна «зробити» карколомну попку, прямо не виходячи з дому! При цьому не витративши ні копійки!

Вправи для збільшення сідниць

  • Присідання. Необхідно присідати до кінця, щоб попа стосувалася ваших п’ят. Але спочатку можна робити неповні присідання. Щоб ефект був краще, виконуйте цю вправу з обважнювачами (візьміть гантелі в руки або книжки, або інший вантаж). Виконуйте присідання в 2-3 підходи по 10-15 разів кожен і не забувайте, що відривати п’яти від підлоги не можна. Ця вправа є дуже ефективним і дійсно робить вашу попку краще:)
  • Ходьба по стіні. Ляжте на підлогу, зігніть ноги в колінах на 90 градусів і упріться ними в стінку, руки витягніть уздовж тулуба. Далі – ходіть по стіні два кроки вгору, два – вниз, при ходьбі попу потрібно відривати від підлоги. Виконуйте таку вправу 10-15 разів.
  • Стілець і м’яч. Така вправа тренує внутрішню поверхню стегна. Для цього сядьте на стілець і стискайте м’ячик ногами приблизно секунд 30.
  • Ходьба по підлозі. Тільки це не звичайна ходьба, а вправа для зміцнення внутрішньої частини стегон, а так само сідниць. Для виконання цієї вправи сядьте на підлогу, руки поставте назад і упріться ними в підлогу, далі – ходіть вперед-назад, використовуючи сідниці. Виконуйте таку вправу 2-3 хвилини.
  • Махи ногою. Для виконання цієї вправи вам знадобиться стілець. Станьте позаду стільця, обіпріться про його спинку і робіть по 10-15 махів кожною ногою назад. Намагайтеся піднімати ногу якомога вище. Також, якщо ви хочете зміцнити внутрішню частину стегна виконуйте махи убік.
  • Махи ногою в положенні на колінах і ліктях. Для виконання цієї вправи упріться колінами й руками в підлогу при цьому стежте, щоб спина залишалася рівна. Потім випряміть ногу так, щоб нога і спина перебували на одній лінії, далі робіть махи ногою вгору-вниз. Так приблизно 10-15 разів для кожної ноги і мінімум 2 підходи. При виконанні цієї вправи відмінно розробляються м’язи сідниць і стегон.
  • Ось самі основні вправи для збільшення сідниць. Навіть, коли ваша попа стане більше і привабливіше, не зупиняйтеся! Продовжуйте виконувати вправи далі, щоб не втратити форму. Ще раджу прочитати статтю (Як зробити сідниці красивіше?) і взагалі зайнятися своєю фігурою. Ми ж дівчата? Ми повинні виглядати карколомно:) Удачі!