Втрата слуху і погіршення слуху – симптоми і причини


Симптоми, схожі на втрату слуху.

До них можна віднести настання глухоти та погіршення слуху. Втрата слуху може бути вродженою або набутою. Відповідно розрізняються вони лише з моменту їх настання. Придбана Глухота може бути успадкованою (генетичної), а це означає прояв початку глухоти генетичної. Крім цього вона може бути пов’язана з ушкодженням слуху від підвищеного шуму. А вроджена глухота також може носити характер генетичного захворювання. Вона може просто проявиться вже з народження, а не по закінченню якогось проміжку часу. Якщо один з батьків має спадкову глухоту, то вона може передатися дитині. Але вроджена глухота може стати наслідком захворювань, перенесені під час вагітності. Наприклад, таким захворюванням може стати краснуха.

Захворювання, які призводять до втрати слуху або його зниження.

До таких захворювань можна віднести: вушну сірку, хвороба Меньєра, старіння, отит, запалення вуха, токсоплазмоз та еритематозну пухирчатка.

Причини, що призводять до втрати слуху.

Існує безліч причин, які призводять до втрати слуху, ось деякі з них: синдром Альпорта, аутоимунная втрата слуху, синдром Когана, травма голови, синдром Jervell & Ланге-Нільсена, медичні препарати, нейрофіброматоз, недосконалий остеогенез, інфекція вірусу краснухи і синдром Ваарденбурга.