Я застряг в поїзді під землею в Нью-Йорку. У мене в руках глечик з водою, який я ношу цілий день. Мій сечовий міхур переживає найсильнішу напруга в житті. І зараз важче помочитися, ніж коли-небудь.

Такий стає життя, коли ви випиваєте склянку за склянкою води.

Я погодився пити по 3 літри води в день на протязі цілого місяця поспіль.

Я очікував отримати такі позитивні результати: покращення шкіри, прилив енергії, збільшення окружності пеніса (ну а раптом?). І дещо з цього я все ж таки отримав.

Але цей шлях виявився складнішим, ніж я коли-небудь міг собі уявити. Повірте, потрібно дуже постаратися, щоб випити 3 літри води в день. Але я зробив це, почасти, тому що моя компанія заплатила мені, але і тому, що я хотів дізнатися щось нове.

Дозвольте мені поділитися отриманими водними знаннями з вами, мій дорогий, ймовірно, зневоднений, читач.

День 1. Початок.

Я зазвичай не споживаю стільки рідини. І я поняття не маю, скільки склянок у літрі, тому що я пропустив цю тему в школі. Я вирішив, що найкраще буде взяти великий глек води і носити його з собою весь день.

Як не дивно, цей спосіб виявився складнішим, ніж я очікував. І ось в 11:30 вечора я сиджу, повністю зосереджений на питній воді, для того, щоб досягти своєї денної квоти. Це дивне відчуття, коли мета тіла і душі — пити, заради пиття! І навіть не напиватися!

День 5. Я мочусь кожні 20 хвилин.

Я люблю пити воду. Дійсно люблю. Моє тіло (припускаю, що і всіх інших людей) на 60% складається з води, але жоден нормальний чоловік не п’є галон води в день.

Вам дійсно варто спробувати! Я п’ю тоді, коли зовсім не хочу пити. Моє самопочуття не змінилося. Я просто відчуваю себе повністю ситим весь час — і я їм менше.

Плюс до всього, я мочусь кожні 20 хвилин. Все в офісі думають, що я наркоман, тому що я постійно ходжу в ванну. Але, знову ж таки, я так багато писаю.

День 10. Я став … красивіше?

Щось відбувається. Я помітив зміни, особливо в першій половині дня. Зазвичай мені потрібно випити чашечку кави, як можна швидше, щоб запустити свій мотор. Але тепер я прокидався оновленим, і з великою кількістю енергії, ніж зазвичай. Це приємно.

Я ніби відчуваю себе краще. Хоча, може бути, це просто ефект плацебо. Мені все ще важко скрізь носити цей галон води. І випивати стільки води за день не стало легше.

Люди витріщаються на мене, але носіння цього галона допоможе накачати передпліччя… Я сподіваюся.

День 15. Я — куля енергії.

У мене ясно стало більше енергії. Напевно. Я навряд чи взагалі п’ю каву, хоча раніше пив 2-3 чашки в день. Я став швидше бігати вечорами. Я став краще спати. Це звучить дивно, але мені не так жарко. Ні, правда.

Раніше, коли я спав, моя температура тіла коливалася десь між 98,6 градусами на поверхні проклятого сонця. Це пройшло, і я не знаю, чому.

Дещо ще: тепер я відчуваю неймовірну спрагу, коли не п’ю воду. Здається, мій організм пристосувався до мого нового супер-гидрированному способу життя. Я ніколи не зможу бути колишнім.

День 20. Люди кажуть, що я став щасливішим.

Я не знаю. Може бути, це так? Я сьогодні переглянув серіал «Битлджус», так що, можливо, щось у цьому є.

День 25. Я стаю краще.

Я до сих пір дуже багато писаю. І сеча завжди кришталево чиста. Моя подруга каже, що моя шкіра виглядає свіжою, і я виразно відчуваю, що у мене стало більше енергії. Дивно… але я впевнений, що відчуваю себе краще.

Я запитав у свого редактора, покращилася чи моя робота протягом періоду моєї гіпер-гідратації. «Не помітно», — каже вона, що я розцінюю це, як тверде: «Напевно».

Мені стало, безумовно, легше пити таку кількість води. Мені більше не важко пити. Я адаптувався до 3,7 літра в день, і тепер це стало частиною мене. Чесно кажучи, у мене вже є мозоль руці від ручки глечика, і я відчуваю себе голим, без його прохолодною пластикової ручки в моїй долоні.

Крім того, я відчуваю, що люди стали більше поважати мене. Гаразд, жартую, це не так.

День 30: Свобода і ясність.

Сьогодні останній день мого виклику. Я багато мочусь і весь час хочу пити. Я відчуваю себе, як мій дідусь. Але, на відміну від мого дідуся, чорт, я відчуваю себе добре.

Я думаю, що пити 3 літри води це забагато, але я розумію, що раніше пив не достатньо.

Я, напевно, не буду рекомендувати саме цей виклик кому-небудь. Тому що у вас буде боліти шлунок, і ваші друзі і сім’я подумають, що у вас проблеми з наркотиками.

Це моє, явно не наукова думка, але ставити квоту на кількість води, яку хтось повинен пити, це смішно. Якби я працював руками на вулиці, мені потрібно було б пити більше, ніж коли я сиджу і пишу інтернет статті.

Якщо б я був 100 кг ваги, мені потрібно було б пити на багато більше води, ніж мені не 100-килограмовому.

Але всі повинні пити більше води!

Це змусить вас відчувати себе краще і більше подобатися людям. Також ви можете мочитися чотири рази за вісім хвилин, і це супер-круто.

О, до речі, я мочився між вагонами метро. Не кажіть меру міста.

А чи готові ви пити стільки води? Розкажіть нам у коментарях.