Як доглядати за молодою шкірою? Правильний догляд

Щоб зберегти свою красу і привабливість, потрібно доглядати собою завжди, бажано починати це робити з самого юного віку. Особливу увагу потрібно приділити шкірі, тому що як фундамент в красі тіла. Ви, напевно, розумієте, що в різний час потрібно доглядати за шкірою по-різному. Адже в різний час виникають різні проблеми зі шкірою. А сьогодні я розповім про те як доглядати за молодою шкірою.

Догляд за молодою шкірою

У молодому віці найбільш часто зустрічаються наступні проблеми:

  • Негативний вплив сонця на молоду шкіру
  • Занадто часте використання косметичних засобів, невідповідних за складом та віком
  • Часті подразнення шкіри, висипання через перехідного віку, а також з-за гормональних порушень

Кожен день, доглядаючи за шкірою, ви повинні слідувати ось такою схемою: очищення, зволоження, захист і харчування.

Дуже часто саме в молодому віці шкіра схильна до висипання і прищиків. Тому хоча б раз на тиждень її потрібно очищати спеціальними пілінг-кремами або скрабами. Але якщо на шкірі є маленькі гнійнички, ця процедура протипоказана.

Відмінно очищають молоду шкіру натуральні трав’яні відвари, а також маски з меду, вівсяних пластівців, овочів і яєць.

Також моя вам порада: не протирайте шкіру обличчя різними спиртовмісними лосьйонами, так як вони пересушують шкіру і не сильно допомагають у боротьбі з прищами і вуграми.

 

 

Ультрафіолетові промені є одним із головних причин старіння молодої шкіри. Саме тому я вам рекомендую постійно захищати свою шкіру, зволожуючи її спеціальними засобами з ультрафіолетовими фільтрами.

Ще одне головне правило для догляду за молодою шкірою: підбирайте косметичні засоби за віком. Не потрібно в 17 років користуватися кремами для омолодження шкіри, адже ефекту ніякого не буде, а от шкоди вони завдають.

Якщо вам необхідно звузити пори, вам відмінно підійдуть рослинні екстракти, у яких міститься береза, евкаліпт, біла верба, лавр, шавлія, листя чорної смородини і гамамеліс.

Якщо у вас ніяк не проходить висип або постійно вискакують гнійнички, б вам радила б звернутися до лікаря-дерматолога, який після огляду призначить вам лікування спеціальними антибактеріальними засобами. Це необхідно, якщо ви не можете самостійно впоратися з проблемою більше двох тижнів.

Також обов’язково користуйтеся народними засобами для шкіри, тобто робіть самостійно лосьйони, креми з натуральних інгредієнтів: трав, кефіру, меду і так далі.

Як бачите, доглядати за молодою шкірою, не дуже важко, і часу багато не займає. Головне – бажання, а воно повинно бути!

Удачі, дорогі дівчата!