Коли ви читали статтю, Як зробити волосся краще? Корисні поради по догляду за волоссям, багато хто з вас, напевно, були трохи здивовані, чому немає ніякої інформації про те, як доглядати за волоссям влітку. Давайте в цій статті якраз таки і розглянемо питання про догляд за волоссям влітку.

Зазвичай влітку у всіх гарний настрій, багато худнуть швидше, краще висипається, не хворіють. Одним словом літо впливає на наш організм краще, ніж інші пори року. Що власне і з волоссям: влітку волосся ростуть швидше.

Але є зовнішні фактори, які негативно впливають на волосся в літній час. Наприклад, сонце. Так, від сонця волосся можуть вигоряти і псуватися. Виходячи з цього, можна сказати, що влітку потрібно захищати волосся від сонця.

Я вам раджу використовувати маски для волосся і незмивні косметичні засоби для цієї мети. Але з ними переборщувати теж не рекомендується. Наприклад, різні незмивні гелі, бальзами, креми, сироватки потрібно наносити на волосся, розподіляючи по всій довжині і не зачіпаючи коріння.

Якщо ви на морі купаєтеся, або перебуваєте тривалий час на сонці, слід одягати головний убір, щоб волосся не вигорали, наприклад, кепки, капелюхи і так далі. Зараз головних уборів на полицях магазинів дуже багато

 

 

Також я можу вам порекомендувати народні рецепти для захисту волосся. Наприклад, регулярне фарбування волосся хною дає менше ризику тьмяності волосся. Добре допомагають масляні маски для волосся. З їх допомогою ви зможете вилікувати їх або відновити (якщо вони цього потребують), а також просочити і впоратися з сухістю волосся. У статті Що робити, якщо січеться волосся? Чому вони січеться? ви знайдете рецепти дуже ефективних масляних масок для волосся.

Також у багатьох супермаркетах і спеціалізованих магазинах ви зможете знайти спеціальні засоби для захисту волосся від сонця, наприклад, «Одяг для волосся» Salon Feel Hair Dresser. Спробувавши цю «одяг», я вирішила, що буду користуватися нею завжди, так як вона мені дуже сподобалася, а також вона прекрасно підійшла мого типу волосся.

Взагалі я вам скажу, що найкращий захист для волосся – це масло, яке нанесено на волосся і не змивається до їх миття. Наносити його потрібно трохи, щоб воно було майже непомітним. А щоб волосся не сіклося, намастіть маслом тільки кінчики волосся.

У літню пору року волоссю потрібна свобода, тому, як тільки у вас безвітряна погода чи є маленький вітер, відразу розпускайте свої волосся, щоб вони відпочивали від щоденних зачісок. А як тільки вітер або коли ви купаєтеся на море, краще всього заплітайте волосся в хвіст або косу, щоб потім у вас не було проблем у розплутуванні волосся. А далі відразу ж мастіть кінчики волосся маслом, щоб вони були здоровими. Це буде майже непомітно

Інші мої рекомендації будуть ті ж самі, як і в інших статтях цієї рубрики, тобто:

  • жодних фенів, випрямлячів і так далі
  • не розчісуйте волосся відразу після купання; дочекайтеся, поки вони будуть хоча б наполовину сухими
  • постійно робіть маски для волосся, наносити масла, кондиціонери, бальзами та інше
  • не тріть волосся рушником після купання, щоб волосся не випадало
  • робіть якомога частіше масаж голови, наприклад, коли миєте голову
  • їжте здорову їжу, щоб волосся були здоровими

І на закінчення мені хотілося б сказати, що волосся вимагають хорошого догляду за ними, і якщо за ними не доглядати, вони у вас здоровими ніколи не будуть! Якщо ви не доглядаєте за своїм волоссям, починайте це робити прямо зараз! Краще пізно, ніж ніколи!