Як накачати ікри в домашніх умовах? Поради для початківців

Дуже красиво виглядають у чоловіків підтягнуті і накачані ікри. І цього можна легко досягти! До речі, хитаючи інше тіло, ікри і ноги обов’язково повинні бути накачані, інакше ви ризикуєте отримати травму у вигляді розриву сухожилля. Але її можна легко уникнути, якщо приділяти литках особливу увагу, як і ногах. Отже, як накачати ікри в домашніх умовах? Поговоримо сьогодні про це, так як це все-таки важливе питання.

Як швидко накачати ікри будинку?

Вправи для ніг

Саме ефективне вправи для литок – підйом на шкарпетки. Але цю вправу потрібно робити правильно, розподіляючи однакову навантаження на обидві ноги. А щоб так зробити, краще спочатку триматися руками за стінку. Отже, тримаємося, а потім повільно, без різких рухів встаємо на носочки. А потім так само повільно повертаємося у вихідне положення. Для кращого ефекту візьміть у руки гантелі, хоча б по 1 кг. Робіть 4 підходи по 30 повторень.

Наступна вправа для литок – той же підйом на шкарпетки, але вже під нахилом. Щоб зробити цю вправу, станьте перед столом і зіпріться на нього руками. Потім нахиліться майже на 90 градусів і стаєте на носочки. Потім опуститеся. Для кращої ефективності робіть максимальний підйом на шкарпетки. Робіть вправу, як і попереднє – повільно без різких рухів. Зробіть 30 повторень по 3-4 підходи.

 

 

І ще одна вправа, засноване на підйомі шкарпеток, тільки сидячи сприяє накачування литкових м’язів. Сядьте на якусь не дуже високу поверхню, щоб ваші стопи повністю ставали на підлогу і піднімайтеся на носки. Все робіть повільно і акуратно, відчуваючи всі м’язи. Зробіть 40 повторень по 2-3 підходи.

Також з допомогою бігу ви можете швидко накачати ікри.

Ще присідання непогано сприяють збільшенню литок. Для кращої ефективності присідайте зі штангою.

Відмінне і найпростіше вправа для збільшення литкових м’язів – стрибки зі скакалкою. Беремо скакалку в руки і просто стрибаємо. А найкраще зробіть тренування, стрибаючи під музику, або на одній нозі, або на носочках. Стрибайте кожен день спочатку протягом хвилини, а потім збільшуйте тренування кожен день на 30 секунд. Тобто на наступний день ви вже будете стрибати 1 хвилину 30 секунд, на наступний – 2 хвилини і так далі.

Виконуючи комплекс вправ для литок, ви дуже швидко накачаєте ікри ніг. Я сподіваюся, що моя стаття про те, як накачати литкові м’язи, дуже допомогла!

Приємних тренувань вам і швидких результатів, дорогі друзі!