Як накачати м’язи ніг в домашніх умовах? Корисні поради!

Накачати м’язи ніг – дуже відповідальна справа, так і потрібне. Коли ви збільшуєте масу тіла, обов’язково потрібно збільшувати і накачати масу ніг, інакше буде негарно виглядати тіло, і його буде важко тримати на слабких ногах. Зрозуміло, навіщо потрібно накачати м’язи ніг? Тоді перейдемо до самої теми: як накачати м’язи ніг в домашніх умовах?

Як накачати ноги?

Найкраще, що може бути для накачування м’язів ніг – біг. Бігайте як можна частіше, як можна більше. Від бігу спалюються зайві кілограми, але нарощуються м’язи. А також біг відмінно впливає на роботу судин і серця. Якщо ви новачок в бігу, використовуйте спеціальну програму бігу для новачків (дивіться малюнок нижче), а якщо вже професіонал, збільшуйте дистанцію, а також час забігу. Також ви незабаром можете бігати з обважнювачами для максимального ефекту, з високим підйомом стегна і так далі. Для новачків дуже важливо навчитися правильно дихати під час бігу, щоб біг приносив дійсно тільки користь. На рахунок обважнювачів: ви можете їх придбати в будь-якому спортивному магазині.

 

 

Наступне ефективна вправа, щоб швидко накачати ноги – присідання. Виконуйте їх, присідаючи до упору і тримаючи спину рівно. Ви повинні робити кілька підходів, з кожним тижнем збільшуючи кількість разів. Для кращого ефекту починайте виконувати присідання зі штангою (так роблять культуристи). Коли ви вже зможете спокійно присідати раз так 100, можете спробувати присідати на одній нозі, тримаючи другу ногу зігнутою і спираючись на спинку стільця. Завдяки присіданням ви дуже добре накачаєте передню частину стегна.

Щоб накачати м’язи ніг, а саме ікри, вставайте навшпиньки. Починайте з 60 разів, поступово дійшовши до 300-500. При виконанні цієї вправи тримайте руки на поясі. Завдяки йому, у вас значно збільшаться литкові м’язи ніг.

І остання вправа – махи ногами. Ляжте на бік, на тверду поверхню, одну руку витягніть пряму за голову, а другий спертися об підлогу. Потім підніміть одну ногу на 90 градусів від підлоги, потім поверніть її назад. Зробіть близько 40 таких повторень, бажано 2-3 підходи, а потім перекиньтеся на інший бік і зробіть стільки ж махов.

Завдяки всім моїм рекомендаціям і вправам ви дуже швидко накачаєте ноги вдома! Вдалих тренувань, дорогі читачі!