Як накачати м’язи?

Ти щодня проводиш багато годин у спортзалі, займаєшся п’ять днів в тиждень, навантажуєш себе до знемоги, а м’язи не бажають купувати заповітні обсяг і рельєфність? Давай розберемося, що ти робиш не так.

Для успішного створення ідеального тіла потрібно дотримуватися кількох правил, з яких три можна вважати основними.

Як накачати мязи?

Правило 1. Потрібно правильно тренуватися.

Тренуйтеся тричі на тиждень, не частіше. Одне заняття в середньому повинно триває від 45 хвилин до години. Тренуватися довше і частіше не має сенсу – ви будете працювати на знос, заробляючи собі надмірну втому, зношуючи суглоби і просто виснажуючи організм.

Використовуйте базові, найважливіші та прості вправи. Не розмінюйтесь на витончені тренування – техніка виконання відніме багато сил і часу.

Як накачати мязи?

Виконуйте по 6-8 повторів. Якщо ви робите кожну вправу строго певну кількість разів, то у м’язів немає стимулу рости. В залі вони повинні отримувати сигнал про те, що їм потрібно ставати сильнішими, щоб справлятися з підвищеним навантаженням. Кожен останній повтор вправи повинен бути виконаний з останніх сил.

Правило 2. Потрібно правильно харчуватися.

Як накачати мязи?

М’язи не створюються з нічого. Вам необхідно створити в організмі надлишок калорій – споживати більше вуглеводів, ніж витрачаєте. Завдяки цьому маса тіла буде зростати, а грамотні тренування дозволять перетворити все в м’язи.

При цьому, підкреслимо, вуглеводи повинні бути складними: крупи, макарони з твердих сортів пшениці, зелень, молочні продукти, цільнозерновий хліб, бобові. Не забувайте про білках і жирах – їх теж потрібно споживати. Розрахувати свою добову норму КБЖУ можна, елементарно завантаживши в телефон додаток, яких зараз сотні в мережі.

Як накачати мязи?

Правило 3. Потрібно правильно відпочивати.

Вірніше, це правило можна скоротити до фрази «Треба відпочивати». Саме під час відпочинку відбувається те саме, заради чого ми потіємо в спортзалах – зростання м’язів. Не під час тренувань, як зазвичай всі думають, а саме під час відпочинку.

Зробіть свій відпочинок якісним. Це повинен бути регулярний повноцінний нічний сон (8 годин в середньому), а також відсутність іншої виснажливої активності. Грубо кажучи, тренуватися до сьомого поту, а ночами розвантажувати вагони – не найкраща ідея. Якщо раніше під відпочинком ви мали на увазі дискотеки, танці та алкогольні вечірки, то зараз саме час переглянути свої погляди.

Як накачати мязи?

І наостанок хочеться наголосити: тільки в єдності правильного харчування, правильних тренувань і якісного відпочинку вдасться наростити м’язову масу. Якщо хоча б один пункт не виконується, результату не буде!