Питання про підвищення імунітету, особливо про підвищення імунітету у дітей виникає, особливо, в період інфекційних захворювань. Підвищити імунітет – це не так вже й важко, як здається. І робити це потрібно якомога швидше. Наш сайт допоможе вам у питанні, як підвищити імунітет.

Підвищуємо імунітет в домашніх умовах

По-перше, подбайте про повітря, яким ви дихаєте. Навіть якщо на вулиці зима, буквально на 5 хвилин в день відкрийте кватирку в приміщенні, в якому ви перебуваєте. Свіже повітря благотворно впливає на весь організм в цілому, а хвороботворні бактерії не будуть накопичуватися в приміщенні.

Будьте активними. Намагайтеся якомога більше перебувати в русі. Якщо у вас є можливість, відвідуйте спортзали, басейни, а якщо ні, обов’язково робіть просто зарядку щоранку. Активним віруси і хвороби не страшні!

Приймайте противірусні препарати. Їх можна купити в будь-якій аптеці. Але обов’язково проконсультуйтеся з лікарем перед їх застосуванням. Також можна вживати полівітаміни, які теж попереджають інфекційні хвороби, особливо в період епідемії.

Перебуваєте як можна більше на свіжому повітрі. Щоденні прогулянки пішки протягом півгодини сприяють збагаченню крові киснем, а також зміцнює кровоносну систему. Тим самим підвищується імунітет.

Міцний і безперервний сон – запорука гарного здоров’я і високого імунітету. Особливо потрібно висипатися в дитячому і підлітковому віці, коли людина тільки формується. Спати дорослій людині рекомендується не менше 8 годин на добу.

Придбайте собі масажний килимок. Він продається в будь-якій аптеці, і ходіть за нього кожен день протягом 3-5 хвилин. На стопах розташовані точки, вплив на які змусить організм працювати як треба.

 

 

Будьте завжди оптимістом. Гарний настрій і відмінний настрій завжди допомагають людям в вирішенні всіх проблем, навіть що стосується здоров’я

Також підвищувати імунітет можна за допомогою настоянки ехінацеї. Приймайте його кожен день по 1 чайній ложці протягом місяця.

Загартовуйтеся. Це одна з найкращих процедур по зміцненню імунітету. Загартовуватися можна наступним чином: кожен день стійте 15 секунд під теплою водою, потім 15 секунд під холодною, і так повторюйте близько 5 разів. Після такої процедури розітріть шкіру добряче рушником.

Уникайте стресів. Якщо не можна їх уникнути ні за яких обставин, їжте ваше улюблене ласощі по трохи в якості заспокійливого. А також більше відпочивайте.

Їжте якомога більше овочів і фруктів. У них міститься багато вітамінів, які допомагають зміцнити імунітет.

Ходите в лазню частіше. Така процедура розширює кровоносні судини, а також покращує циркуляцію крові, тим самим підвищується імунітет.

Також особливу увагу приділіть вітаміну С, який в першу чергу бореться з хвороботворними бактеріями. Так що такого вітаміну в організмі має бути багато.

Піклуйтеся про своє організмі з самого раннього віку, дорогі друзі! Не хворійте!