Як поліпшити пам’ять

 

Багато хто хоче дізнатися, як поліпшити пам’ять, що для цього потрібно робити і з чого почати. Адже хороша пам’ять не завжди передається у спадок і часто її потрібно самостійно розвивати і покращувати. Пам’ятайте, тільки застосовуючи на практиці наші поради та рекомендації, ви зможете поліпшити пам’ять. Просте прочитання статті не допоможе.

1. Читайте більше книг

Щоб поліпшити пам’ять, необхідно свій вільний час присвячувати читанню книг, а не відвідування клубів, барів, ресторанів, дискотек, ігор і так далі. Чим частіше, регулярніше і більше ви читаєте книжок, тим розумнішими ви стаєте. Щоб поліпшити пам’ять, краще читати книги написані практиками, а не теоретиками. Читайте ті книги, які вам цікаві, так ви зможете більше запам’ятати і змусити працювати на свою пам’ять.

2. Позбавтеся від комп’ютерних ігор

Щоб поліпшити пам’ять, необхідно раз і назавжди позбутися від комп’ютерних ігор, від ігор на телефоні, планшеті і так далі. Якщо ви взагалі не можете без ігор, то грайте в розвиваючі ігри, які тренують пам’ять і мозок, а не навпаки, порушують психіку і пам’ять. Сьогодні багато ігор, які роблять людей гірше, а не краще. Багато розслабляються, втрачають чинність, мотивацію і бажання працювати, що призводить до погіршення здоров’я і пам’яті. Дізнайтеся: як повернути коханого.

3. Вивчайте іноземні мови

Щоб поліпшити пам’ять і увагу, необхідно за 1-2 години в день вчити іноземні мови, нові слова. Візьміть собі за правило вчити по 10 нових іноземних слів. Їх правильну вимову і переклад. Також вчіть по 5-10 слів і їх значення в день тієї мови, який вже знаєте. Це дозволить розуміти значення слів і не тільки поліпшити пам’ять, але і навчитися грамотно і правильно спілкуватися з людьми.

4. Дивіться корисні відео

Щоб поліпшити пам’ять і увагу, необхідно дивитися кожен день по кілька корисних відео уроків, семінарів та виступів успішних людей. Всі платні лекції записуються і викладаються в Інтернеті і у вас є шанс знати саме те, що вам цікаво.

5. Навіщо вам пам’ять?

Щоб поліпшити пам’ять і роботу мозку, необхідно визначитися, навіщо і для чого вона вам потрібна. Неможливо поліпшити пам’ять заради пам’яті. У вас повинна бути мета і мотивація в житті. Пам’ять потрібна, щоб запам’ятати щось важливе і цікаве для життя. Коли вас примушують вчити щось, що вам не цікаво, то ви звичайно будете погано запам’ятовувати, це нормально.

На жаль, шкільна освіта так влаштовано, що робить нас однаковими, змушує нас вчити те, що нам не цікаво. Але хороша пам’ять є у кожного, так як кожен здатний запам’ятати те, що йому цікаво. Дізнайтеся: як приворожити хлопця.

6. Займайтеся спортом

Щоб поліпшити пам’ять в 30 років, необхідно робити перерви в розумовій роботі або навчанні. Щогодини робіть по 5-10 хвилин фізичних вправ. Також можете вибрати для себе улюблений вид спорту і займатися ним. Відомо, що ходьба, біг, плавання та інші рухливі види спорту покращують пам’ять найкраще. Але якщо вам не подобається спорт взагалі, то спробуйте простий зарядки вранці і вечорами.

7. Слухайте класичну музику

Щоб поліпшити пам’ять в 60 років, необхідно слухати хоча б 30 хвилин у день класичну музику. Багатьом, звичайно, не подобається класика, тому слухайте звичайну музику, яка вам подобається, бажано без слів, а в перервах перемикайтеся на класику. Так як саме класична музика здатна покращувати пам’ять, робить всі умови для уяви, правильних думок, нових ідей, цілей і планів. Класична музика зробила багатьох людей успішними, щасливими і багатими.