Як позбутися від гикавки в домашніх умовах?

Набридло ікати? Давайте розберемо кілька перевірених способів позбавлення від гикавки в домашніх умовах. З допомогою цих способів ви забудете про гикавку:)

Гикавка, зокрема невинна, виникає під час їжі або після її. Це пов’язано з тим, що наприклад, шматочки їжі застрягають у стравоході, що провокує нервові спазми в області воротаря шлунка, але так само бувають і серйозні причини гикавки, наприклад, із-за розвитку пухлини в області грудної клітини.

 

 

Як позбутися від гикавки в домашніх умовах без ризику для здоров’я

Ви напевно чули про такі методи рятування, як затримувати дихання, або наприклад, вас повинні налякати – це всі говорять у народі. Але давайте розглянемо наукові способи позбавлення від гикавки:

  • Випийте склянку води. Вода повинна бути не газована. Потрібно пити повільно, маленькими ковтками. Це допоможе промити шматочки їжі в стравоході. Також для ефективності, коли будете пити воду, нахиліть тулуб вперед і намагайтеся віднести склянку подалі від себе. Як це робити, добре видно на картинці:

    Як позбутися від гикавки в домашніх умовах?

  • Проковтнете що-небудь гіркий або кислий. При попаданні в стравохід таких продуктів спазми зникають. Можна з’їсти, наприклад, шматочок лимона або чайну ложку столового оцту.
  • Посипте цукор на центр мови і проковтнути його. Також можна цукор змішати з пивом, тільки не переборщіть:)
  • Позбавлення від гикавки рефлекторним шляхом. Також можна спробувати позбутися від гикавки таким способом: засуньте два пальці в ротову порожнину так, як ніби ви хочете вирвати, тільки не доводьте до самої блювоти:) Таким чином, гикавка повинна пройти.
  • Потягніть себе за язик. Ось такий ось ще один простий спосіб:) Потягніть себе за кінчик язика легенько і утримуйте його в такому положенні протягом декількох секунд, потім відпустіть.
  • Я думаю, 5 способів, як позбутися від гикавки в домашніх умовах, вам достатньо Як позбутися від гикавки в домашніх умовах?

    Виберіть собі відповідний, або робіть всі способи поки вона не пройде. Якщо все ж гикавка триває протягом довгого часу, або вона дуже сильна, кращим рішенням буде звернутися до лікаря! Не икайте друзі:) Удачі!