При правильному і розумному використанні народні рецепти можуть стати серйозною зброєю в боротьбі з проявами вірусу. Отже, як позбутися від папілом в домашніх умовах? Пора це дізнатися!

На тілі

Змішайте в рівних пропорціях перекис водню, лимонний сік і столовий оцет, ретельно розмішайте і дайте настоятися. Для використання візьміть м’яку тканину, змочіть її в приготованому розчині і обробіть уражені папилломами ділянки тіла. Проводити таку обробку необхідно 2-3 рази на добу протягом декількох днів. Через деякий час нарости висохнуть і самостійно відділяється від тіла.

Таким же чином можна використовувати ефірні масла і касторове масло, проте стежте, щоб масла не потрапляли на здорову шкіру.

Висячі папіломи можна легко видалити за допомогою нитки. Для цього треба акуратно перев’язати ниткою ніжку наросту і залишити її в такому стані до тих пір, поки вона не засохне і не відвалиться. При перев’язуванні треба дотримуватися обережності, щоб не надірвати наріст!

Також видалити папіломи можна з допомогою господарського мила. Для цього необхідно протягом декількох днів акуратно натирати шкірні утворення господарським милом до тих пір, поки шкіра в області обробки не почервоніє. Тепер залишилося дочекатися, поки нарости відпадуть. Відгуки стверджують, що це відбувається через 1-2 тижні після початку курсу.

На обличчі

Перед тим, як позбутися від папілом на обличчі в домашніх умовах, необхідно подбати про захист очей, особливо якщо обробці підлягають повіки.

Рекомендується використовувати щадні методи, серед яких можна виділити наступні:

Змастіть нарости на обличчі звичайним яєчним білком з свіжого курячого яйця. Наносити кілька шарів у міру висихання попередніх протягом декількох днів.

Обробляйте папіломи соком полину і горобини кілька разів на день протягом одного-двох тижнів. Нарости незабаром висохнуть і безболісно відваляться від шкіри.

Акуратно вибирайте засоби для боротьби з наростам на обличчі — вони не повинні викликати алергію. Рекомендується попередньо перевірити вибрані склади на інших ділянках тіла.

Під мишкою

Папіломи під пахвами з’являються досить часто, для їх самостійного лікування можна використовувати наведені нижче способи:

Затисніть під пахвами компреси, виготовлені з вимоченої в соку алое або каланхое вати. Чим довше ви зможете тримати компреси під руками, тим краще, проте не рекомендується перевищувати максимально допустимий час — 8 годин.

Змішайте висушене листя чистотілу з будь-яким кремом для рук, після чого нанесіть отриману масу на уражені ділянки шкіри і залиште її на невеликий час. Також можна використовувати не зібрані листя, а купити концентрований сік рослини чистотіл, який продається в будь-якій великій аптеці.

Для видалення наростів під пахвами підходять ті ж самі народні способи, що і для тіла.