Проблема багатьох людей – синці, різні, наприклад, від удару, під очима. Давайте в цій статті розглянемо питання про те, як позбутися від синців.

Причини появи синців

Давайте для початку розберемося, що таке взагалі синці. Вони найчастіше з’являються при ударі. Справа в тому, що при ударі лопаються кровоносні посудини, і кров з них розливається під шкірою. Тому шкіра, де синяк, стає іншого кольору, і ми відчуваємо біль.

Також синці можуть виникнути унаслідок тривалого перебування на сонці. Шкіра робиться більш схильною до появи синців. Так що будьте обережні, особливо влітку

Також до появи синців може призвести частий прийом препаратів, таких як аспірин та інших, розріджує кров.

Позбавляємося від синців

Лікарі стверджують, що звичайний синець проходить сам протягом декількох тижнів. У міру загоєння він поступово змінює колір: від червонувато-синього до пурпурно-чорного. А в кінці загоєння він зазвичай жовто-зелений.

Взагалі, чим нижче на тілі знаходиться синяк, тим довше він буде гоїтися. Наприклад, синець на обличчі заживе десь через тиждень, на тулубі – через пару тижнів, а ось на нозі може гоїтися протягом місяця.

Лід

В позбавленні від синців вам допоможе лід. Як тільки у вас з’явився синець, відразу прикладіть до нього лід, а через пару секунд приберіть. Роблячи таку процедуру, ви зменшите біль, розмір синяка і час загоєння. Справа в тому, що холод звужує судини, і кров до того місця, де знаходиться синяк, буде надходити менше. Прикладайте лід до синців, загорнутий у тканину, хвилин на 10-20, потім зробіть перерву і протягом дня повторюйте кожні дві години.

Бинт

Потрібно обов’язково забинтувати синяк еластичним бинтом. Це запобігає витік великої кількості крові, а також зменшить розмір синяка. Особливо важливо поставтеся до цієї процедури, якщо у вас синець на нозі.

Тепло

 

 

Через добу, як тільки ваш синяк вже сформувався, потрібно прикладати до нього тепло. Тепло допомагає розширити кровоносні судини, щоб вони могли швидше донести всю скопилася рідина. Полежіть трохи в гарячій ванні, а також прикладіть до синців грілку. Не можна прикладати тепло відразу після удару, це тільки навпаки, погіршить стан синяка і продовжить його лікування.

Вітамін К від синців

Також добре від синців допомагає крем з вітаміном К. Купіть в аптеці, і відразу намажте синяк їм після удару. А потім два рази на день до тих пір, поки синець не пройде. Але не думайте, що їжа, що містить вітамін К, здатна також усуне синяк. Дослідження показали, що їжа не приносить таких хороших результатів, як крем з вітаміном К.

Арніка

Спробуйте арніку. Це гомеопатичний засіб від синців. Його можна приймати усередину або мазати їм синяк. Але ні в якому разі не мастіть арнікою шкіру, якщо в тому місці є садни або порізи.

Маскування

Все одно хоча б один тиждень синяк у вас буде, і буде він досить-таки помітним. А щоб він був непомітним, можна спробувати замаскувати синяк косметичними засобами. Оскільки колір синця це суміш червоного і синього, можна купити косметичний засіб жовтого кольору. Тоді синяк буде непомітний. Ці косметичні засоби ви можете придбати в будь-якій аптеці. Їх випускають безліч фірм. Купуйте тільки водостійкі кошти, щоб їх не мазати в день по кілька разів.

Імунітет від синців

А ви знали, що найчастіше синці з’являються у тих, у кого слабкий імунітет, зокрема у тих, кому не вистачає вітаміну С? Так що, якщо у вас є багато синців або вони частенько з’являються, вам потрібно більше вживати вітаміну С. Для цього їжте побільше свіжих овочів і фруктів.

Також можна приймати полівітаміни.

Якщо ви вирішили приймати більше вітаміну С, обов’язково проконсультуйтеся з цього приводу з лікарем, так як велика кількість вітаміну С сприяють утворенню каменів у нирках.

Допомога лікаря при синцях

Я вам настійно рекомендую звертатися до лікаря, якщо:

  • у вас великий синець, який з’явився після удару, а також болюче
  • у вас частенько з’являються синці без причини
  • у вас легко і швидко з’являються синці, особливо якщо ви приймаєте у великих дозах знеболюючі засоби, наприклад, аспірин, ібупрофен
  • у вас після хірургічної операції з’явилася гематома – це дуже болюча пухлина, схожа на синяк. Якщо у вас така ситуація, потрібно звернутися до вас оперував державний хірурга.

Навіть якщо у вас з’явився маленький синець, його не потрібно показувати оточуючим. А за допомогою нашого сайту ви зможете легко замаскувати, а також прискорити час його загоєння.