Ріст волосся на животі у дівчат – досить-таки поширена проблема. Звичайно, будова волосся у жінок і у чоловіків різне, але погодьтеся, волосся на животі у прекрасної статі не місце. Але, тим не менш, така проблема є у багатьох, і що робити , якщо на животі росте волосся, я розповім в цій статті.

Причини росту волосся на животі

Причин росту волосся на животі у дівчат всього лише дві:

 • Генетична схильність. Ну що поробиш, генетика є генетика. Особливо така проблема є у брюнеткам зі смаглявою шкірою, або у дівчат з темним волоссям . Вихід тільки один – видаляти рослинність з живота , а ось як, вирішує тільки сама дівчина.
 • Також причиною надмірного росту волосся є гормональні порушення в організмі. Тут вихід простіше: потрібно пройти обстеження і лікування у ендокринолога. Після курсу лікування ріст волосся повинен припинитися. Самостійно проводити лікування в жодному разі не можна, інакше ви можете тільки нашкодити своєму організму, адже у всіх він різний. Найголовніше – робити обдумані рішення!
 • Позбавляємося від волосся на животі

  В даний час сучасна медицина пропонує вашій увазі безліч способів видалення волосся на животі . Залишається тільки вибрати самому цей спосіб, який буде підходити вашому організму і не буде створювати зайвих проблем з шкірою.

  Гоління волосся на животі

  Це, мабуть, самий швидкий спосіб позбавлення від волосся на животі . Але волосся тоді відростають вже на третій день. Тому таку процедуру потрібно робити постійно. А щоб уникнути роздратування шкіри, використовуйте різні креми і гелі до та після гоління.

  Знебарвлення волосся

  Ще один простий і доступний метод позбавлення волосся на животі . Але тут ви не позбавляєтеся від них, а просто робите їх непомітними. Для такого способу підійде перекис водню. Але знебарвлювати нею волосся можна тільки в тому випадку, якщо у вас волосся не дуже багато і вони тонкі.

  Крем для депіляції

   

   

  Хороший спосіб з допомогою крему для депіляції. Він не болючий і від нього волосся виростають не так швидко, ніж від гоління.

  Епілятори

  На полицях магазинів зараз продається безліч епіляторів. Ними теж можна видаляти волосся , але такий процес видалення дуже болючий, особливо для тих, у кого чутлива шкіра. Але багато дівчат після цієї процедури скаржаться на вростання волосся в шкіру. А щоб цього не відбувалося, на третій день після видалення волосся , потрібно обробити це місце скрабом.

  Якщо вже так вийшло, що у вас волоски почали вростати в шкіру, потрібно добре розпарити це місце, продезінфікованої голкою оголити кінчик волосини і висмикнути його пінцетом.

  Віск і воскові смужки

  Цим методом теж можна видаляти волосся , але це болючий процес. Так що це для терплячих Зверніть також увагу на те, що восковими смужками можна видаляти волосся тільки тоді, коли вони виросли до певної довжини. Якщо вас не влаштовує чекати, поки вони відростуть, вам не підходить цей метод видалення волосся на животі .

  Лазерна епіляція та фотоепіляція

  Також можна видалити волосся в салоні за допомогою лазерної епіляції. Косметологи обіцяють цією процедурою позбутися волосся назавжди, проте, це більшою частиною реклама. Дану процедуру потрібно проводити кілька разів, до того ж вона коштує чималих грошей. А взагалі, перш ніж робити лазерну епіляцію, прочитайте про неї все добре, всі її полюси, мінуси, протипоказання, і тільки потім робіть крок!

  Перш ніж позбавлятися від волосся на животі, потрібно розібратися в їх причинах! А позбавитися від них не так вже й важко. Вибір залишається за вами!