Як правильно чистити зуби?

Кожен день ми чистимо зуби, ми привчилися до цього з дитинства. Начебто все добре, як, здавалося б, але насправді багато чистять зуби неправильно. Давайте поговоримо про те, як правильно чистити зуби. Я думаю, що після прочитання цього матеріалу, ваші зуби стануть здоровішими, так як це в якійсь мірі залежить від правильності чищення їх:)

Ще хотілося б сказати те, що в ідеалі потрібно чистити зуби щоразу після прийому їжі або хоча б кілька разів у день. Також необхідно чистити зуби мінімум 3 хвилини.

Як правильно чистити зуби?

Отже, запам’ятайте, це важливо! Не можна чистити зуби горизонтально, вздовж зубного ряду. Коли ви чистите зуби таким чином, ви не счищаете зубний наліт, а «зіштовхуєте» його у проміжки між зубами, від чого часто починається карієс. А витягнути його від туди — дуже складно. Тому чистити потрібно тільки вертикально.

Як правильно чистити зуби?Тепер переходимо до пункту, як правильно чистити зуби. Краще всього почати чистити зуби з нижньої щелепи, поступово переходячи до верхньої. Отже, поставте щітку до лівого краю нижньої щелепи до внутрішньої поверхні зубів. Поставте її до ясен в самому низу. І далі рухами знизу вгору вздовж зубів, поступово переходячи до правого краю внутрішньої поверхні зубів нижньої щелепи. Щоб було зрозуміліше, дивіться на картинку. Горизонтально чистити зуби не можна!

 

Тепер точно так само чистите зуби внутрішньої поверхні верхньої щелепи, починаючи від лівого краю до правого, але вже рухами зверху вниз.

Як правильно чистити зуби?

 

Тепер чистимо зовнішню поверхню зубів, тобто яку всі бачать. Починаємо з нижньої щелепи. Знизу вгору чистимо вертикальними рухами від лівого краю до правого.

Переходимо до верхньої щелепи. Принцип такий же, тільки рухи зверху вниз.

 

 

 

 

 

Як правильно чистити зуби?

 

Далі чистимо жувальну частина зубів. Тут допускаються руху щіткою вздовж ряду зубів. Тільки не треба сильно тиснути щіткою, від цього чистка краще не стане.

 

 

У завершенні чищення зубів можна зробити кілька кругових рухів по зовнішній поверхні зубів. Для цього щільно стисніть зуби і робіть «кола» вздовж зубів. Потім ретельно прополощіть рот водою, щоб не залишилося в ньому зубної пасти, особливо мовою.

Технологію чищення зубів — повинен знати кожен. Я сподіваюся, що ви мене послухаєте і почнете чистити зуби правильно. А щоб ваші зуби були здоровими, раджу прочитати статтю про харчування для зубів. Удачі вам, дорогі друзі, бережіть свої зуби. Адже вони вам дано раз і назавжди!