Як правильно засмагати на сонці? А також: де краще засмагати і які крему використовувати?

Літо, спека, сонце , море, пляж. Як же добре після холодної зими лежати на сонечку біля моря. Багато на дачах роздягаються і копаються в городах, загоряють. Це один з найбільш легкий способів обгоріти. Я думаю, що таке опік, вам пояснювати не потрібно, так як ви напевно, не раз вже обгорали під сонцем.

Отже, дорогі читачі сайту ok-health.ru давайте поговоримо про те, як правильно засмагати на сонці , щоб не нашкодити собі.

Як правильно засмагати ?

Насамперед, вам необхідно відразу запам’ятати, що найкраще засмагати лише в певні години. Наприклад, після полудня, сонечко пече найбільш сильно, можна легко отримати тепловий удар. Набагато краще засмагати, коли сонце не таке зле і не пече так сильно, це вранці приблизно з 9 до 11 годин і ввечері з 16 до 19 годин. В цей час, щоб добре засмагнути, вам потрібно, звичайно ж більше часу ніж в середині дня, коли сонечко сильно пече, але зате, якщо засмагати ввечері або вранці, засмага вийде більш рівний і красивий. Не раджу засмагати більше двох годин на день.

Що б від сонечка отримати тільки красивий загар і вітамін Д (шкоди), потрібно засмагати поступово, тобто, після холодної зими, коли наша шкіра ще не звикла до великої дози ультрафіолету, потрібно знаходитися на сонці не більше 5-6 хвилин в день, потім 7-8 хвилин в день, потім 10-12 і так далі, поступово доводячи до 2-ух годин в день.

Так само не варто відразу засмагати в одному купальнику (плавках), краще всього, поступово відкривати своє тіло, спочатку руки, ноги. А коли ваша шкіра вже звикне до сонячних променів, можна засмагати голяка. Таким чином, ви точно не спалите шкіру та отримайте рівномірний красивий загар.

Багатьом важко втриматися від такої спокуси засмагнути як можна швидше, але повірте мені, засмага, отримана поступово, виглядає набагато краще , ніж злазила шкіра.

Так само не забувайте, що обличчя, волосся і очі не мало важливо захищати від сонячних променів. Для цього, носіть сонцезахисні окуляри та головні убори. Це необхідно вам, не тільки коли ви засмагаєте на пляжі, але і на вулиці в сонячний день.
Як правильно засмагати на сонці? А також: де краще засмагати і які крему використовувати?

Де краще засмагати ?

Звичайно ж, найкраще місце для засмаги — це пляж. Купаємося, загоряємо, що може бути краще ? Адже біля води, засмагати в рази краще , тому що сонячні промені відбиваються від води. Так само, коли ви купаєтеся, ваша шкіра теж загоряє, так як вода не впливає на дію сонячних променів.

Не раджу, обсихати після купання на вітерці, тому, що краплі води на тілі, посилюють дії сонячних кращою і ви легко можете обгоріти.

Так само загоряння на пляжі має, ще одне гарне перевага: шкіра не пересушити на сонце , так як повітря на пляжі найбільш вологий.

Так само, щоб сонячними ваннами не зіпсувати шкіру, раджу користуватися різними кремами для кращого засмаги.

 

 

Креми для засмаги

Для того, щоб захистити шкіру, краще використовувати різні олії, креми. Живильні креми не дають достатній захист, так як вони вбираються занадто швидко. Спеціальні креми для засмаги запобігають опіки і зберігають вашу шкіру зволоженою Але не можна перестаратися, потрібно наносити тонкий шар крему, інакше ефект буде зворотним, якщо крему буде товстий шар, то він навпаки буде нагріватися і тим самим палити шкіру.

Щоб шкіра залишилося необпаленої і засмага вийшов рівний, необхідно масажними, широкими рухами втирати крем в шкіру, починаючи від ніг і рук, поступово переходячи у напрямку до серця.

Так само я рекомендую вам прочитати статтю (Як правильно вибрати сонцезахисний крем? Кращі поради!) для того, щоб мати уявлення про кремах і як ними користуватися.

Спеціальні крему для засмаги не тільки бережуть шкіру від сонячних променів, але так само посилюють їх дію.

Як правильно засмагати на сонці? А також: де краще засмагати і які крему використовувати?

Є спеціальні креми для засмаги «тінгл». Дія таких кремів засноване на посилення мікроциркуляції кровообігу шкіри. Таким чином посилюється вироблення пігменту меланіну, від його кількості залежить інтенсивність засмаги. При використанні такого крему , будьте обережні, так як є ймовірність прояви алергії.

Коли після використання крему «тінгл» шкіра трохи свербить і червоніє – це нормально, але для кожної людини індивідуальна реакція, так що раджу спробувати такий вид крему спершу на маленькій ділянці шкіри.

«Тінгл» крем непогано посилює вже наявні загар і я раджу вам взагалі не використовувати цей крем, якщо ваша шкіра ще зовсім не засмагла, так само цей крем не підходить для вашого обличчя.

Якщо ви не бажаєте ризикувати, раджу скористатися кремом зі спеціальними домішками, які сприяють посиленню засмаги. Такий крем можна використовувати для шкіри, яка ще зовсім не засмагла.

Крем-прискорювач, так само як і «Тінгл», стимулює вироблення меланіну, але так само добре захищає шкіру від сонячних опіків і старіння. Якщо ви хочете отримати рівний і красивий загар і при цьому не пошкодити шкіру, мабуть, це найкращий варіант.

Також , коли будете вибирати крем, звертайте увагу на етикетку, якщо там написано, що крем для засмаги в солярії, то він вам не підходить, тому що, такий крем не захищає від ультрафіолетових променів і ви, швидше за все, спалите собі шкіру. Для засмаги на пляжі, вам необхідно купити крем для засмаги на відкритому сонці. Такий крем володіє гарним захистом від ультрафіолетових променів, живить, зволожує і запобігає старінню шкіри.

Сподіваюся, ця стаття допоможе отримати гарний рівний загар. Удачі і гарних сонячних днів вам, дорогі друзі!