Як прибрати жир з низу живота? Поради і вправи

Дуже часто дівчата худнуть не повністю, а в окремих частинах тіла, наприклад: в животі, ногах, руках і так далі. Буває так, що дівчата худнуть в частинах частин Як прибрати жир з низу живота? Поради і вправи тобто в литках, передпліччя і так далі. А яка частина вашого тіла вас найбільше не влаштовує? Мені здається, що більшість дівчат намагаються прибрати низ живота. Особливо в даний час це дуже актуальна тема. Саме тому ми сьогодні поговоримо про те, як прибрати жир з низу живота?

Прибираємо жир з низу живота

Безпосередньо, щоб схуднути в будь-якій частині тіла, потрібно змінити раціон харчування, тобто перейти на правильне харчування. Це перша умова схуднення. Друга умова схуднення в нижній частині живота – спеціальні вправи для схуднення в животі, про які я розповім вам в цій статті.

Всього лише 20-25 хвилин в день приділяйте своєму тілу, і вже через пару тижнів буде помітний результат.

Але перш ніж приступати до вправ, потрібно зробити п’ятихвилинну зарядку. Вона повинна складатися з 20 нахилів вперед і назад (нахили робіть такими, щоб спина була паралельна з підлогою), 50 стрибків і 20 кругових обертань тазом в кожну сторону, при цьому втягуючи живіт.

І тепер нарешті переходимо до вправ.

Вправи для схуднення в животі

«Вертикальні ножиці»

Дуже ефективне і неважка вправи, щоб прибрати жир з низу живота.

Вихідне положення – ви лежите на спині, руки під сідницями, а ноги підняті на 90 градусів від підлоги. Далі ліва нога опускається на підлогу, а права залишається у вихідному положенні. Потім ноги змінюються. Виходить, що одна нога у вас спрямована вгору, а друга знаходиться на підлозі. Робіть цю вправу протягом 1-2 хвилин.

Після цього вправи зробіть 10 стрибків на двох ногах.

 

 

«Скелелази»

Вихідне положення – як і при віджиманні, тобто долоні під плечима, а ноги на носочках і ви в горизонтальному положенні. Потім коліно правої ноги швидко підносьте до грудей, а потім також швидко повернете його назад. Далі точно так ж виконайте з іншою ногою. Зробіть близько 30 таких повторів кожною ногою.

Після цього вправи теж зробіть 10 стрибків.

«Складка»

Сідаємо на підлогу, ноги разом, облокачиваемся на руки, які знаходяться за спиною. Потім піднімаємо трохи прямі ноги і підносимо їх до грудей в зігнутому положенні. Виходить, що коліна прагнуть до грудях, а груди прагне торкнутися колінами Як прибрати жир з низу живота? Поради і вправи Пояснила, як могла Як прибрати жир з низу живота? Поради і вправи

Робимо це вправу протягом двох хвилин, а потім стрибаємо 10 разів.

«Підйом ніг з положення сидячи»

Сідаємо на міцний стілець і беремося руками за край сидіння. Далі випрямляемося, втягуємо живіт, напружуємо його, і піднімаємо зігнуті ноги в колінах до грудей. Намагайтеся не рухати тілом, а працювати тільки м’язами преса. Піднімайте так ноги близько 30-40 разів.

І останнє, стрибаємо 10 разів Як прибрати жир з низу живота? Поради і вправи

Завдяки цим вправам для схуднення в животі, ваш живіт стане плоским буквально через 2-3 тижні.

Вдалого схуднення вам, дорогі друзі!