Як прибрати жовтий наліт на зубах? Методи відбілювання зубів

Кожна людина мріє про білосніжних зубах, не тільки жінки, ВСЕ! Та й у будь-який час сліпуча білосніжна усмішка виглядає дуже красиво і привлекающе. Мріючи про білосніжних зубах, у багатьох людей на них є жовтий наліт, який багато хто не знає, як прибрати. У цій статті я вам розповім, які існують методи відбілювання зубів і як прибрати жовтий наліт на зубах.

Причини нальоту на зубах

Щодня ми не помічаємо, як з кожною годиною погіршується стан наших зубів . Ми кілька разів їмо, буває, пропускаємо час, коли потрібно чистити зуби . Саме із – за цього вони і погіршуються . Також через нальоту на зубах може з’явитися неприємний запах з рота, від якого можна позбутися, ви можете прочитати в статті Причини неприємного запаху з рота. Як позбутися від нього? Також ви, напевно, знаєте, не рідше, ніж два рази на рік потрібно відвідуватися стоматолога. Ви це робите? Якщо ні, то вам потрібно терміново починати ретельно піклуватися про своїх зубах. Це потрібно робити завжди. Потрібно стежити, щоб не було різних захворювань порожнини рота. Також потрібно дбати про колір ваших зубів . Норма – це білі зуби , трохи з жовтуватим відтінком з – за вмісту в них кальцію для підтримки нормального стану емалі зубів. Так що не думайте, що ідеальні зуби – це білосніжні Як прибрати жовтий наліт на зубах? Методи відбілювання зубів

 

 

Методи відбілювання зубів

Як я вже і казала, потрібно дбати про колір зубів. Якщо у вас присутній жовтий наліт, причому помітне, потрібно терміново від нього позбавлятися. Існує багато способів відбілити зуби. Перший – це, звичайно ж, звернутися до стоматолога, щоб вам це зробили професійно . Але, погодьтеся, це не дуже – то й дешево. Якщо у вас немає грошей, не засмучуйтесь, адже є менш затратні і не менш ефективні методи, наприклад, в домашніх умовах. Суть їх у тому, що вони не такі, як я вже говорила, витратні, не менш ефективні і зручні, тому що їх проводять вдома. Вони можуть проводитися або звичайними засобами або народною медициною. Звичайними засобами – це, як ви зрозуміли, звичайною зубною пастою. Тільки пам’ятайте, що гарні зубні пасти, які реально допоможуть усунути багато хвороби і відбілити зуби , коштують від 300 – 400 рублів. До цієї ціни пасти будуть погані і неякісні. Давайте докладніше розглянемо тему про те, як зробити так, щоб ваші зуби були білосніжними, завдяки народним методам?

Як відбілити зуби народними методами?

Щоб це зробити, не потрібно багато витрат. Потрібен тільки час, щоб побачити довгоочікуваний результат, ну і парочку засобів:) Отже, почнемо. Є кілька перевірених способів відбілювання зубів будинку за допомогою народної медицини:

  • Перекис водню. Вона є практично в кожному будинку, але мало хто знає, що вона відмінний відбілювач не тільки для плям на білому одязі, але і зубів . Щоб ваші зуби були білосніжними потрібно два рази на день полоскати рот перекисом водню після їх чищення вранці і ввечері. Докладніше: вранці і ввечері, як тільки ви почистили зуби, наберіть у рот маленький трошки перекису водню, прополощіть її в роті протягом 3 – 5 секунд, але не більше, бо тоді можуть виникнути болі в яснах, і не тільки болю, а роздратування і так далі. Потім потрібно її виплюнути і ні в якому разі неї ковтати і прополоскати рот теплою водою (саме теплою). Стоматологи стверджують, що такий метод відбілювання є дуже ефективним, і результат буде видно вже буквально через 2 тижні, з першого дня початку процедур.
  • Ще один варіант зробити зуби білосніжними народним способом – це з допомогою соди. Робити це потрібно також як і у варіанті з перекисом водню. Тобто, також вранці і ввечері, змішайте в одній пропорції соду і зубну пасту і цією сумішшю почистіть зуби , а потім прополощіть рот теплою водою.
  • Можна ще скористатися ефективним способом. Він може здатися трохи дивним, але це відбілювання зубів з полуничкою. Так, так! Полуниця містить у собі ті речовини, які відмінно допомагають позбутися жовтого нальоту на зубах . Частіше їжте полуницю і для кращого результату розріжте її навпіл і потріть її про зуби.
  • А для більшого результату можна відбілювати зуби всіма трьома методами, але можна так робити не часто, щоб з вашими зубками нічого не сталося!
  • Ось такими методами можна домогтися сліпучої білосніжної посмішки. Особисто на мій погляд, за деякий час посилених старань можна добитися хорошого результату, і нехай слово « посилених » вас не лякають, бо то краса вимагає жертв:)