Як прискорити обмін речовин? 6 відмінних рад!

Обмін речовин або той самий метаболізм дуже тісно пов’язаний з накопиченням і спалюванням поживних речовин. Тобто це процес перетворення поживних речовин, що надходять в організм, в енергію, яка нам необхідна.

Існує три види метаболізму: прискорений, нормальний і економний.

Прискорений метаболізм – це дуже швидке перетравлення їжі. Люди з прискореним метаболізмом зазвичай худі і стрункі. Це відбувається тому, що процес обміну речовин настільки високий, що спалювання поживних речовин відбувається швидше, ніж їх накопичення. Люди з прискореним обміном речовин можуть їсти стільки, скільки хочуть, ні в чому собі не відмовляючи. З таким видом метаболізму їм видужати дуже важко. Багато хто навіть намагаються набрати вагу, і у деяких це просто не виходить.

 

 

Нормальний метаболізм в основному спостерігається у людей нормальної статури: не худі і не товсті. Таким людям легко тримати прекрасну фігуру, але тільки без явних переїдання.

Дуже важко бути завжди в чудовій формі людям з економічною метаболізмом. До цих людей завжди приходять» зайві кілограми, якщо вони хоч трішки переїдають. У них процеси розщеплення поживних речовин проходять дуже повільно.

Звичайно, прискорити обмін речовин можна, незважаючи на ваш справжній метаболізм. Але перед прискоренням метаболізму, вам краще всього проконсультуватися у лікаря, щоб він визначив ваш початковий метаболізм і склав вам персональний калораж раціону. Але ви не думайте, що лікар вам скаже сидіти на дієті, щоб ваш метаболізм прискорився. Ні! Навпаки, на найсуворіші дієти, таких як монодієти, сидіти не можна ні в якому разі, так як вони тільки сповільнюють обмін речовин. Тільки розумна, правильно підібрана, збалансована дієта, наприклад, система схуднення Мінус 60» і фізичні вправи допоможуть вам привести свій метаболізм в порядок, тобто прискорити його. Плюс до цього можна дотримуватися деякі поради для прискорення обмінного процесу.

  • Багаторазове харчування. На думку дієтологів, харчування має бути багаторазовим. Це дозволяє не тільки не передати, а також контролювати почуття насичення. Якщо ви будете харчуватися кілька разів в день, у вас зменшиться обсяг шлунка, і схуднення буде йти природним шляхом, без всяких препаратів.
  • Заняття спортом. Щоб прискорити обмін речовин, робити фізичні вправи просто обов’язково. За допомогою спорту ви зможете почати і зміцнити м’язову масу. Тим самим процес метаболізму прискориться.
  • Контрастні обливання. Чергуючи воду різних температур, ви робите своєму тілу масаж, який дуже добре впливає на обмінні процеси. А крім цього ви подбаєте про свою шкіру, вона стане більш ніжною і гладкою.
  • Сон. Щоб організм був у нормі, потрібно спати мінімум 8 годин на добу. Здоровий і міцний сон сприяє виробленню гормону росту, який в першу чергу впливає на рівень метаболізму.
  • Масаж стоп. Як відомо, масаж активних областей стоп благотворно впливає на організм. Тому частіше масажуйте собі стопи, це дуже корисно Як прискорити обмін речовин? 6 відмінних рад!
  • Щоб прискорити обмінні процеси в організмі, потрібно в першу чергу налагодити роботу щитовидної залози. Найпоширеніша причина її сповільненій роботи – нестача йоду в організмі. А щоб налагодити її роботу потрібно вживати в їжу морську капусту або ж інші йодовмісні препарати.
  • Ось, якими способами можна прискорити обмінний процес в організмі. Але так само не забувайте про дієтичному харчуванні і фізичних навантаженнях. Удачі вам, дорогі друзі!