Як прискорити ріст вій в домашніх умовах?

Багато дівчат мріють про пухнастих та довгих віях, але не у всіх виходить зробити їх такими, а деякі взагалі не знають, як виростити вії в домашніх умовах. Навіть туш часто не допомагає надати віям відмінний вигляд. У цій статті я вам відкрию секрети зміцнення вій, а також розкажу, як у домашніх умовах прискорити ріст вій.

 

 

Насправді прискорити ріст вій нескладно. Для цього потрібно всього лише почати доглядати за ними, а також за шкірою навколо очей і на століттях. Для зміцнення вій, але і всього організму в цілому, не варто забувати про вітаміни:)

Як прискорити ріст вій в домашніх умовах?

  • Завжди змивайте туш, тіні, олівець тощо. Звичайне мило шкодить вій – вони стає ламким, так і зморшки з’являються навколо очей, тому краще користуватися спеціальними рідинами, а краще желе або молочком.
  • Живіть вії і шкіру очей різними відварами. Наприклад, для цього шкіру очей і віки протирайте відваром ромашки, календули, прохладеньким чаєм. Також з цих відварів можна робити примочки на кілька хвилин.
  • Змащуйте вії маслами. Цю процедуру потрібно робити кілька разів на тиждень. Відмінно підійде кокосове, персикове або, приміром, касторове масло. Такі процедури дуже корисні для росту вій.
  • Розчісуйте вії. Розчісувати можна звичайною тушшю, тільки попередньо потрібно підготувати. Для цього змийте все її залишки. Також було б непогано змастити її яким-небудь маслом. Таким чином, це буде додатковим харчуванням для вій. Розчісувати вії необхідно щодня перед сном. Це найкраща процедура з усіх перерахованих.
  • Всі ці рекомендації допоможуть вашим віям швидко вирости в домашніх умовах, а також зробити їх міцнішими. Спробуйте виконувати ці процедури та поділіться своїм результатом в коментарях. Я думаю, це буде багатьом цікаво. Пухнастих вам вій і удачі, дорогі друзі!