Як прискорити ріст волосся? Поради для швидкого росту волосся

Майже кожна друга дівчина в юному віці мріє про красивих довгих волоссі. Але у багатьох є одна маленька проблема — волосся росте дуже повільно. Якщо у вас така ситуація, ви потрапили на потрібний сайт Advice-About-Health. У цій статті я вам розповім: як прискорити зростання волосся, що заважає швидкому росту волосся, яким повинен бути догляд за волоссям, а також поради для швидкого росту волосся.

Спочатку давайте розберемося в питанні, чи можливо взагалі прискорити ріст волосся?

Природно, кожен відповість на нього так. Тільки для цього буде потрібно достатня кількість часу, багато зусиль і терпіння. Адже просто так ніхто нічого в житті не домагався.

Але прискорити зростання волосся можна тільки до певної величини. Справа в тому, що тут елементарна генетика. У кожної людини ріст волосся індивідуальний. У когось волосся можуть зрости до талії, а у кого-то навіть вище плечей. Але це можна виправити, якщо тільки дуже сильно постаратися. Зараз ми з’ясуємо, що ж потрібно робити, щоб прискорити зростання волосся.

Що заважає швидкому росту волосся?

Подумайте самі, з якоїсь причини у вас повільно росте волосся? Зазвичай ця причина — нестача так званого «будівельного матеріалу». Що таке «будівельний матеріал»? Це те, що служить основою для нормального життя чого-небудь. Наприклад, «будівельний матеріал» волосся — вітаміни.

Швидкому росту волосся сприяє бета-каротин. В достатній кількості він міститься в зелених, жовтих овочах і фруктах.

Ваші волосся потребують також в таких речовинах, як кальцій, калій, магній, хром, залізо, цинк, йод, марганець, сірка. Хорошим джерелом таких речовин є молоко, овочі фрукти і брюссельська капуста.

Також волоссю потрібен біотин. Він міститься в кашах, бобових, коричневому рисі.

Волосся залежать не тільки від вітамінів, але і від всієї їжі в цілому.

Пам’ятайте, що вживати в їжу такі речовини ви повинні регулярно. Інакше толку від них ніякого не буде Як прискорити ріст волосся? Поради для швидкого росту волосся

 

 

Відсутність масажу — друга причина уповільненого росту волосся. Робити масаж бажано кожен день і йти на нього часу має не менше 10 хвилин. Уявіть, всього лише 10 хвилин на день, а вже через кілька місяців довге волосся? Це не складно. Коли втираєте у волосся шампунь, робіть одночасно і масаж голови. Вже 3 хвилини є. Ще можна робити масаж вранці перед роботою, коли щось читаєте, коли відпочиваєте, дивіться телевізор. Часу — повно. Просто потрібно захотіти.

Також дуже хорошим варіантом для масажу голови буде прикупити масажер. Стоїть він у межах 50 рублів і діє шикарно.

Як прискорити ріст волосся? Поради для швидкого росту волосся

Ще одна причина повільного росту волосся — неправильний догляд за волоссям. Докладно про догляд за волоссям ви можете прочитати тут, а зараз я розповім в загальному, яким повинен бути догляд за волоссям.

 • Правильне харчування
 • Регулярне і правильне миття. Як тільки волосся хоч трохи жирні, відразу треба мити
 • Робити різні маски для волосся, які не тільки прискорюють ріст волосся, але і оздоровлюють волосся в цілому
 • Перукарня. Ходіть до перукаря кілька разів на місяць і подравнивайте кінчики волосся
 • Поради для швидкого росту волосся

  Отже, з ворогами росту волосся розібралися, тепер давайте далі більш докладно розглянемо питання «Як прискорити ріст волосся?». У цьому розділі я хотіла б просто дати кілька порад, які допоможуть вам відрощувати волосся.

  Багато людей кажуть, що підрівнювати кінчики волосся потрібно тільки на зростаючу місяць. Спробуйте, може і правда вам це допоможе? Як прискорити ріст волосся? Поради для швидкого росту волосся

  Куріння. Який же може бути здоровий організм, якщо ви курите? А якщо у вас нездоровий організм, то про довгих і здорових волоссі просто забудьте. Відмовтеся від куріння раз і назавжди. Уникайте також і пасивне куріння. Не стійте поруч з курцями, це ще гірше, ніж просто палити.

  Прилади для укладання волосся. Всі випрямлячі та інші прилади для волосся дуже сильно псують волосся. З-за них волосся починають сіктися, випадати тощо. Тому, дівчата, не треба випрямляти і зайвий раз псувати свої волосся. Краще їх просто вимити і розчесати як тільки вони трохи підсохнуть.

  Що ще потрібно обов’язково робити при відрощування волосся — позбуватися від інших проблем з волоссям, наприклад: лупа, випадання волосся, сухість і ламкість волосся. Адже, якщо у вас будуть проблеми з волоссям, вони не будуть здоровими, а значить і не будуть повноцінно рости.

  Головне — робити те, що написано вище. І тільки в такому випадку ви досягнете бажаного результату.

  До зустрічей, дорогі друзі!