Як часто трапляється з нами в житті така ситуація: у магазині ми з радістю купуємо нове взуття, а коли перший раз одягаємо обновку, розуміємо, що нова взуття нестерпно тисне і ходити в ній нереально.

Але не треба впадати у відчай. Існує безліч способів, як розносити взуття. У цій статті ви прочитаєте про те, як носити тісне взуття, щоб вона стала зручною, комфортною і не натирала вам мозолів.

Взагалі, нове взуття не потрібно одягати в перші дні її покупки. Треба походити спочатку вдома в обновці, а лише потім виходити на вулицю. Ходіть у взуття кожен день і вже через тиждень навіть самі вузькі туфлі здадуться вам набагато зручніше.

А щоб задники нового взуття не натирали вам ніжки, перед тим, як ви надягнете туфлі, змастіть їх рідким милом, спиртом або натріть свічкою.

Якщо вам ці способи не допомогли, потрібно приймати більш серйозні і дієві методи для розтяжки взуття.

Найпопулярніший спосіб, де не потрібно морочитися, — віддати нове взуття в майстерню. Там її розтягнутий з допомогою спеціального обладнання. Однак зверніть увагу на те, що не в кожній майстерні є таке обладнання.

Також спробуйте прикупити спрей для розтяжки взуття. Він продається майже в кожному взуттєвому магазині і коштує в межах 250 рублів. Бризніть спреєм на ті місця взуття, які вам натирають і відразу одягніть обновку, походіть в ній кілька хвилин.

Якщо вам ці поради не допомогли, давайте розглянемо народні методи розтягування взуття.

Газети

Можна розносити взуття з допомогою газет. Їх вам знадобиться дуже багато. Крім цього вам потрібна вода. Отже, намочіть газети, порвіть їх на дрібні шматочки (не дуже дрібні, приблизно з вашу долоню), намочіть їх все водою, і налагоджуйте їх у взуття. Намагайтеся, щоб в одну туфлю помістилося як можна більше шматочків, адже від їх кількості залежить, розтягнеться вона. Накладіть у взуття газет стільки, щоб вона була дуже щільною. Поставте її сушити, приблизно на добу, куди-небудь на підлогу, але так, щоб вона висихала природним шляхом, інакше взуття не розноситься.

 

 

Алкоголь

Для цього способу вам знадобиться горілка, а ще краще чистий звичайний спирт. У нього є властивість, розношувати взуття. Для цього потрібно: натерти спиртом внутрішню область туфель, надіти товсті шкарпетки, і паплюжити взуття будинку. Спирт швидко випаровується, тому ходити ви будете не довго. Таку ж саму процедуру ви зможете зробити з водою. Вона також володіє властивістю розношувати взуття.

Пам’ятайте, що спирт може пошкодити колір і якість взуття. Тому ні в якому разі не можна виходити на вулицю до тих пір, поки спирт не вивітриться. Інакше у вас можуть бути сліди від кольору взуття, а обновка може втратити пристойний вигляд.

Зверніть увагу на те, що для замшевого взуття і взуття з тканини, спирт не підійде. Зате гарний разнашивание вам піднесе пиво. Зробите таку ж процедуру: всередині намочіть взуття пивом, надіньте товстий носок і ходите по квартирі по кілька годин протягом кількох днів.

Також хороший засіб – окріп. Плесніть у взуття трохи окропу і відразу ж одягніть. Він розм’якшить шкіру взуття, і вона чудово розтягнеться. При цьому слідів від води не залишиться.

До речі, корисна порада: перед тим, як одягнути вологу взуття, намажте її з внутрішньої сторони касторовою олією: чи вона буде вам менше натирати ноги, а також це дуже корисно для самої взуття.

Морозильна камера

Це теж хороший спосіб. Його перевага – тут не треба участь ваших ніжок. Для нього вам знадобиться: вода, морозильна камера і два поліетиленових пакета. Отже, помістіть пакети в кожну туфлю, налийте в них води і щільно зав’яжіть, щоб не витекла вода. Після цього поставте ваше взуття в морозильну камеру. Справа в тому, що вода при замерзанні має властивість розширюватися, і тим самим вона розтягне вашу взуття.

На замітку: якщо взуття зимове, вона на холод і розрахована, з нею нічого не станеться, а от як холод вплине на літні туфельки, невідомо. Будьте акуратні!

Щоб розношене взуття довго зберігалася і завжди була в хорошому стані, ви повинні за нею правильно доглядати: тримайте її завжди в теплому і сухому місці, а також кожен день вранці протирайте її кремом або спреєм для розношення.

Разнашивая взуття, не перестарайтеся. Якщо ви сильно розносите взуття, комфорту у вас не буде точно. Так що не захоплюйтеся вище написаними радами