Як швидко набрати масу тіла? Невеликі поради

В процесі накачування тіла, завжди потрібно спочатку набрати масу, а тільки потім працювати над рельєфом. Процес збільшення маси тіла зазвичай складається з трьох аспектів: перший – раціональне харчування, в якому повинно переважати кількість білків, другий – регулярні тренування, які допоможуть вам красиво накачати тіло, і третій – здоровий і міцний сон, адже м’язи ростуть тоді, коли ви спите, а не в процесі виснажливих тренувань. Отже, в цій статті ви прочитаєте про те, як швидко набрати масу?

Перед тим, як набрати масу тіла, дізнайтеся свою вагу і подумайте, чи потрібно вам дійсно поправлятися. Може вийти і так, що вашу масу і не потрібно збільшувати для накачування м’язів. Ідеальний вага розраховується за формулою: зростання (в сантиметрах) – 100. Якщо ваша вага більше кг на 5, ніж отримана цифра, вам набирати масу і не потрібно. А якщо вага менше або такий же, то вам потрібно читати статтю далі Як швидко набрати масу тіла? Невеликі поради

Набираємо масу тіла

У процесі збільшення маси тіла тренування просто необхідні. Але багато вправи сприяють не збільшення маси тіла, а, швидше, навпаки. Саме тому важливо підібрати для себе правильний комплекс вправ, які допоможуть вам набрати вагу. Зазвичай це базові вправи: присідання, жими лежачи та інше.

Вам потрібно правильно підібрати робочий вагу і кількість повторів і підходів вправ. В середньому не робіть більше 10 підходів, але займайтеся так, щоб ви справді тренувалися і вкладали свої сили. Коли ви зрозумієте, що ви стали сильнішими, краще збільшуйте робочий вантаж, ніж кількість повторів і підходів вправ.

 

 

Дуже важливо в харчуванні – велика кількість білкової їжі. Добре харчуйтеся, близько 6 разів на день, і побільше їжте білкової їжі: молочних продуктів, м’яса, риби, овочів і так далі. Навіть якщо ви будете їсти багато білка, але не сильно займатися, то прогрес все одно буде, і за короткий час. А от якщо ви будете сильно тренуватися, але мало вживати білкової їжі, на жаль, прогресу не буде Як швидко набрати масу тіла? Невеликі поради Тепер ви розумієте, що білкова їжа – основа всього!

Тренуватися потрібно, але не часто, 3 рази в тиждень – ідеально. Приділяйте більше часу сну й частіше харчуйтеся, адже м’язи ростуть під час відпочинку, сну. Якщо ви будете перевантажувати своє тіло на тренуваннях, але не досипати, результату ніякого не буде. Це дуже важливо, щоб набрати вагу чоловікові.

Щоб набрати масу, важливо тренувати не окремі м’язи, а все тіло. Так буде не тільки красиво, але і правильно. Важливо приділяти увагу ногах і спині, хоча б по мінімуму.

Я сподіваюся, що моя стаття про те, як швидко збільшити масу тіла, дійсно вам допоможе набрати вагу. Також залишайте свої результати в коментарях. Удачі вам, дорогі друзі!