Як швидко вилікувати герпес? Його причини і ефективне лікування

Часто, напевно, у вас буває таке, коли ви прокидаєтеся і дивіться на себе в дзеркало, помічаєте невеликий прищик на губі. Та ще, коли він свербить. Потрапляли в таку ситуацію? Це герпес, від якого, на жаль, нікуди не дітися. Герпес є практично у 90% населення. І зараз якраз настали холоди, а холоду і застуда і слабкий імунітет — кращі напарники герпесу. Саме тому в цій статті я вам розповім, як швидко вилікувати герпес?

Буває взагалі 8 типів герпесу, але найбільш часто зустрічаються тільки два, про які я зараз розповім.

 • Вірус простого герпесу ( ще його називають коротко — ВПГ) 1-ого типу. Він зазвичай зустрічається на обличчі, а саме на устах, очах і на руках.
 • Вірус простого герпесу 2-го типу. Називається генітальним герпесом. Він вражає слизові оболонки статевих органів.
 • Як можна заразитися герпесом? Заражаються ним безпосередньо при контакті з хворим, не при розмові, звичайно. Наприклад, якщо ви користувалися помадою зараженої подруги, користувалися рушником зараженого, а також вели з ним статеве життя і так далі. А також вірус герпесу передається від вагітної жінки до плода.

  Як ви знаєте, герпес зазвичай виявляється на губах. Тому й поговоримо саме про це прояв герпесу.

  Причини герпесу на губі

  Як я вже говорила, герпес виникає з-за ослабленого імунітету. Восени, коли починають проявлятися різні болячки, легко може дати про себе знати і герпес на губі. Також герпес на губі може виникнути після зміни клімату, а також перегрівання на сонці або переохолодження на морозі, тому не рекомендують занадто довго засмагати, а також тепло одягатись взимку.

  Навіть не настільки важлива причина появи герпесу на губі. Як тільки він у вас з’явився, відразу ж починайте займатися його лікуванням.

   

   

  Лікуємо герпес на губі

  На превеликий жаль, сам вірус герпесу вилікувати не можна, він завжди є в організмі, а тільки іноді проявляється у вигляді горбків на губі. А ось ці горбики можна досить-таки успішно і швидко вилікувати. Зараз розповім як Як швидко вилікувати герпес? Його причини і ефективне лікування

  Завжди майте у своїй домашній аптечці мазь від герпесу. Їх продається зараз величезна безліч. Найпоширеніші з них: Фенистил, Герпферон, Зовіракс і багато інших. Як тільки у вас схопився горбок на губі, скоріше за все, це і є герпес, і його потрібно як можна швидше помазати маззю від герпесу. Вона усуне свербіж і печіння, а також значно скоротить час лікування.

  Але однієї мазі буде недостатньо. Ви можете звернутися за допомогою до лікаря, а можете скористатися народними засобами, які теж досить ефективні.

  • Нанесіть на герпес невелику кількість м’ятної зубної пасти. Краще робіть це на ніч, а до ранку ви вже прокинетеся з герпесом, покритий скоринкою. Ця корочка прискорить процес загоєння і не збільшить герпес в розмірах.
  • Непогано допомагає і вушна сірка. Коли чистите вуха, нанесіть на герпес ватною паличкою трохи сірки. Можете робити це, як і з зубною пастою – на ніч.
  • Сік алое – відмінний засіб для боротьби з герпесом. Скористайтеся ним, так і з вушною сіркою і з зубною пастою.

  Як бачите, щоб вилікувати герпес, потрібно просто його мазати спеціальною маззю і користуватися народними методами. І пам’ятайте, що ні в якому разі не можна видавлювати герпес. Так ви можете занести собі інфекцію, що призведе до додаткових висипань і дуже довгому одужання.

  А щоб така гидота, як герпес практично не з’являлися у вашому житті, просто ведіть здоровий спосіб життя: їсти тільки здорову їжу, вживайте якомога більше вітамінів і регулярно займайте спортом!

  Міцного здоров’я вам і відмінного настрою, дорогі друзі!