Як швидко вилікувати грип?

Зазвичай сезонний грип у дорослої людини тривати 5-10 днів. Щоб швидко вилікувати грип починайте лікування при перших її ознаках. Запам’ятайте, щоб швидко і ефективно вилікувати грип – треба видужувати комплексним лікуванням.

Як швидко вилікувати грип?

Щоб швидко позбутися від грипу, дотримуйтесь наступних порад:

 

 

 • Для того щоб швидко вилікуватися, потрібно при перших ознаках вже залишатися вдома в ліжку (або йти до лікаря). Якщо ви, будучи хворим, проведете день на вулиці (на навчанні, на роботі), про швидке лікування можна забути. Запорука швидкого лікування – під час почати:) Так буде не тільки швидше одужати, але і легше.
 • Чим раніше почати приймати противірусні препарати, тим вище їх ефективність. Також не забувайте про симптоматичне лікування – різні препарати позбавлення від болю в горлі, кашлю, для полегшення нежитю та інші.
 • Ударна доза вітаміну С – головна рекомендація щодо швидкому лікуванню. Їжте все те, в чому багато вітаміну С, це чорна смородина, цитрусові та інші продукти!
 • Багато і часто пийте. Чай з малиною (калиною) або тепла вода, допоможуть вам видужати. Якщо у вас немає апетиту, не змушуйте себе їсти, ваш організм зайнятий лікуванням грипу, а не засвоєнням їжі Як швидко вилікувати грип?
 • Ванночки для ніг, парові ванни, інгаляції з ефірними маслами – помічники у швидкому одужанні.
 • Як можна частіше провітрюйте приміщення, так як вірус «живе» в теплих і погано провітрюваних приміщеннях.
 • Помилки тих, хто намагається швидко вилікувати грип

  • Лікування і одночасно ведення активного способу життя, ходіння на роботу, на навчання тощо. З таким підходом можна лікуватися довго в кращому випадку, а в гіршому — будуть важкі ускладнення.
  • Застосування антибіотиків. Вони не допоможуть у швидкому лікуванні грипу, зате мають масу побічних ефектів. Їх слід приймати лише тоді, коли їх призначив ваш лікар.
  • Зловживання препаратами. Не пийте багато ліки, кількість не допоможе. Воно може навпаки нашкодити. Досить приймати 3 препарату (що знімає симптоми, імуностимулюючої та противірусного) і народні засоби – чай з малиною, медом, відвари ромашки тощо.
  • Раннє закінчення лікування грипу. Навіть, якщо ознаки хвороби майже зникли, залишайтеся вдома ще як мінімум два дні до повного одужання, інакше може бути тільки гірше.

  Ось, загалом, і все. Звичайно, чарівництва нікого немає і вилікувати грип навіть за кілька днів не вийде, доведеться посидіти вдома 4-5 днів мінімум до повного одужання.

  Якщо дотримуватися всі рекомендації і враховувати помилки, наведені в цій статті, то ви значно прискорите лікування, а також зменшити шанси ускладнень, в іншому випадку все може бути навіть дуже погано. Ставтеся до цього серйозно, удачі! Выздоравливайте!