Як швидко засмагнути? Ефективні методи швидкого засмаги

Багатьом жінкам, хоча і чоловікам Як швидко засмагнути? Ефективні методи швидкого засмаги , подобається засмага, і багато хто теж хочуть бути красивою, сексуальною, засмаглої дівчиною. Але не всім вдається швидко отримати засмагу. У багатьох людей шкіра просто не сприймає засмага, вона в перші ж хвилини на сонці просто обгорає. Вихід, звичайно ж, є. У цій статті я хотіла вам розповісти про те, як швидко засмагнути.

 

 

Як швидко засмагнути?

 • Природно, найшвидший спосіб засмаги, це солярій. По-перше, це коштує не дуже дорого, по-друге, підсушує прищі. Але є одна проблемка: якщо у вас багато родимок, в солярії треба їх закривати пластиром.
 • Потрібно вміти правильно засмагати і дотримувати всі правила при загорянні.
 • Також можна використовувати лосьйони з ефектом засмаги. Звичайно, ефект від них не такий швидкий, як у першому способі, зате такий загар виглядає природніше.

Також можна отримати швидкий загар за допомогою народних засобів:

 • Спосіб наших бабусь і прабабусь. А ви знали, що можна швидко засмагнути за допомогою марганцівки? Для цього потрібно: набрати ванну і налити в неї невелику кількість марганцівки, потім лежати у ванній та появи засмаги. Він з’явиться майже відразу ж. Цей спосіб досить швидкий, порівняно з іншими методами, але він має декілька мінусів:а) Ванну нелегко відмити після марганцівки.

  б) Після «купання» витиратися рушником не можна, потрібно висохнути природно. А якщо ви витріться рушником, весь засмага розмажеться по тілу.

  в) Загар змиється відразу ж після першого ретельно купання.

 • За допомогою йоду. Вам знадобиться йод, кілька крапель якого потрібно налити у пляшку, повну води, з пульверизатором. Далі разбрызгиваем по шкірі. Якщо ви все правильно зробите, і візьмете правильний пропорції йоду і води, у вас вийде красивий і рівний загар.
 • Ще один спосіб з допомогою йоду. А тепер робимо суміш з йоду і оливкової олії. Змішуємо йод і оливкову олію і наносимо отриману суміш на шкіру. Вона благотворно впливає на шкіру і дає непоганий і, головне, швидкий загар.
 • Якщо вам потрібно терміново засмагнути, користуйтеся методами, наведеними в статті. Все ефективно працюють. Вдалого вам засмаги, дорогі друзі!