Як схуднути в стегнах? 4 найефективніших вправ!

А ви знаєте самі проблемні галузі для схуднення у дівчат? Це область талії і ноги, а саме стегна. Дивно, але чомусь стегна збільшуються в першу чергу, а зменшуються в саму останню. Чому так? Як схуднути в стегнах? 4 найефективніших вправ! Але з цим вже нічого не поробиш і доведеться якось худнути саме в області стегон, потрібно прибирати вуха з стегон і боків. Отже, як схуднути в стегнах?

Вправи для схуднення в стегнах

Якщо ви хочете значно змінити форму ваших стегон і прибрати з «вуха з них», вам потрібно робити спеціальні вправи. У цій статті я вам покажу чотири найбільш ефективних вправ від вух на стегнах.

 

 

  • Нахили. Початкове положення – ноги на ширині плечей, ви стоїте рівно і, наприклад, в лівій руці гантеля або якась тяжкість не менше 2 кг, причому ліва рука опущена вздовж тіла. Тепер виконуємо нахил при вдиху в ту сторону, в якій тяжкість і при видиху повертаємося у вихідне положення. Як пропрацюєте одну сторону, приступайте до іншої. Це одне з найбільш ефективних вправ для схуднення зовнішньої частини стегна і боків.
  • Підйом ніг.Ляжте на ліжко або на підлогу, куди вам хочеться, наприклад, на лівий бік, голову можна підперти лівою рукою. Після того, як ви лягли в початкове положення, зробіть 50 підйомів правою ногою на 90 градусів. Потім те ж саме повторіть з іншою ногою, отже, на іншому боці.Щоб прибрати вушка з боків одних вправ буде мало. Ще потрібно скоригувати ваше меню і виключити з раціону цукор, всі борошняні вироби, а також ковбаси, чіпси тощо, що сильно шкодить фігурі і здоров’ю.
  • Підйом тулуба. Ще одна вправа, що допомагає впоратися з вухами на стегнах.Лежачи на одному боці, обіпріться на передпліччя так, щоб лікоть був чітко під плечем. На підлозі Ноги прямі. Підніміть тулуб вгору і простежте, щоб воно витягнулося в одну пряму лінію. Залишіться в такому положенні близько хвилини. Пропрацювавши один бік, те ж саме виконайте з іншою.Ця вправа дозволить вам прибрати вуха на стегнах, а також зміцнити косі м’язи живота.
  • Максимальний підйом ніг. Вихідне положення таке ж, як і в попередній вправі. Лягайте на бік, наприклад, на правий і спертися на передпліччя, щоб лікоть був чітко під плечем. На вдиху підніміть ліву ногу максимально вгору, а на видиху опустіть. Повторіть так близько 20 разів на кожну ногу.
  • Взагалі, більшість проблем із зайвою вагою і в тому числі з вухами на стегнах і боків виникає з-за сидячого способу життя. Тому не сидіть постійно за телевізором або комп’ютером, а краще частіше бігайте. До речі, бігати краще всього підтюпцем, і бажано по похилій поверхні, туди, назад Як схуднути в стегнах? 4 найефективніших вправ!

    Не лінуйтеся, йдіть до мети, вам потрібна відмінна фігурка Як схуднути в стегнах? 4 найефективніших вправ!

    Удачі, дорогі друзі!