У гонитві за зовнішньою красою ми часто не звертаємо увагу на нашу шкіру. А адже потрібно доглядати за шкірою обличчя, тілом і так далі. Ми часом забуваємо про догляд за шкірою, а про здоров’я самої шкіри. Наприклад, роздратування. Воно доставляє дискомфорт багатьом. І в цій статті я б хотіла вам розповісти про те, як уникнути подразнення після гоління, а також причини роздратування після гоління.

Причини роздратування після гоління

Коли ми бриєм ноги (не тільки ноги), видаляються не тільки волосся, але і верхній шар шкіри. А пошкодження шкіри призводить до збільшення постачання крові, що ми бачимо, як почервоніння.

Якщо у вас після гоління з’являється подразнення шкіри, у вас або неякісна бритва, або ви не правильно голитеся, або у вас дуже чутлива шкіра. У будь-якому випадку ще раз голитися, поки не пройде роздратування, не можна. Інакше у вас будуть проблеми з шкірою. Можна перейти на інший спосіб гоління, наприклад, видалення волосся воском і так далі. Але якщо бритва – єдиний верстат, доступний для вас, потрібно в обов’язковому порядку провести ряд профілактичних процедур.

  • Придбайте собі якісну бритву з кількома лезами і часто міняйте їх.
  • Необхідно заспокоїти і підготувати шкіру ще до початку гоління. Можна підготувати її за допомогою м’якого скрабу, а також гелю для душу.
  • Бажано придбати бритву з мастилом, щоб вона ковзала по шкірі під час гоління, а не дряпав її.
  • Також пам’ятайте, що протирання шкіри після гоління жорсткими мочалками заборонено! Це також відноситься до спиртовмісним лосьйонів.

Як зняти подразнення після гоління?

Якщо ви все правильно робили і дотримувалися акуратність при голінні, і роздратування все-таки з’явилося, зменшити його можна завдяки кільком моїм радам.

 

 

Самий популярний і ефективний засіб – 1% гидрокортизоновая мазь. Вона володіє антисептичною дією. Вона заспокоює шкіру, допомагає усунути печіння та свербіж. Однак вона не підходить для постійного використання, тому що шкіра до неї звикає і може статися зворотний ефект.

Інший ефективний засіб – мазі з невеликим вмістом пероксиду бензолу (від 2 до 5%). Вони миттєво знімають подразнення, а також їх плюс в тому, що ними можна користуватися хоч постійно. Але вони знімають тільки роздратування, а чутливість шкіри до гоління залишається така ж.

Роздратування в інтимній зоні

Найскладніша і найбільш чутлива зона для гоління – зона бікіні. Взагалі гоління в інтимних зонах досить-таки неприємна процедура, а якщо потім з’являється роздратування, це вдвічі приємніше. Так як же позбутися подразнення в зоні бікіні?

Можна скористатися, як я говорила раніше, 1% гідрокортизоновою маззю, а можна приготувати не менш ефективну суміш самостійно. Для цього вам буде потрібно трохи гліцерину і 2 таблетки аспірину. Таблетки потрібно розтовкти і змішати з гліцерином. Далі отриману суміш нанесіть на запалені ділянки (тонким шаром). Також вам допоможуть уникнути подразнення в зоні бікіні і противоугревые засоби: лосьйони, креми та інше. Їх можна купити в будь-якій аптеці.

Роздратування на шкірі – це не жарти, і його потрібно запобігати негайно, щоб не з’явилися в подальшому серйозні проблеми з шкірою. Удачі вам, дорогі друзі!