Найскладніше у жінок – це утримати вагу після дієти. Як же це зробити? Прочитавши цю статтю, ви дізнаєтеся відповідь на це питання.

Для цього потрібно просто знати деякі секрети.

Подумати тільки, вся дієта позаду, всі зайві кілограми позаду, обмеження в улюбленій їжі і шоколадки закінчені… І ми знову повертаємося до звичного раціону харчування. Але тут знову виникає проблема: зайві кілограми знову повертаються до нас! І постає питання: що ж робити? Забити на все, і харчуватися так, як хочемо? Або весь час сидіти на дієтах і забути про смажене і солодке? Але, як ви знаєте, завжди є вихід. Навіщо ж сидіти на дієтах, коли ви можете просто за допомогою декількох способів утримати вагу? Як? Читайте далі.

Давайте спочатку згадаємо, чому ж ви сіли на дієту. Скоріше всього це невдоволення зовнішнім виглядом або прагнення до модельної зовнішності. І, напевно, ви навіть не порадившись з лікарем, на яку дієту вам потрібно сісти і взагалі потрібно. Можливо, вам тільки здається, що у вас є зайва вага. А навіть якщо він дуже сильно помітний, то це може бути наслідком яких-небудь захворювань. А якщо це так, то тут дієта не допоможе, потрібно міняти не просто харчування, а спосіб життя.

А тепер давайте все-таки поговоримо про самій темі статті – як утримати вагу після дієти?

Після закінчення дієти в основному думка у всіх така: «Як же хочеться з’їсти смажену картоплю з куркою…» Зазвичай таке бажання виконується без всяких проблем. Але знайте, що це неправильно. Ваш організм під час дієти вже налаштувався на новий раціон харчування, і повинен старий входити плавно, поступово. Зазвичай на це потрібно часу більше, ніж на час дієти.

 

 

На рахунок фізичних вправ можу сказати наступне: робити їх необов’язково, але навантаження на організм повинна бути чималою. Тобто треба ходити здебільшого пішки, а не в транспорті, підніматися по сходах потрібно пішки, а не на ліфті і так далі. Це дуже важливо!

А тепер на рахунок їжі.

Можна тримати вагу за допомогою дієтичного харчування, а також за допомогою системи схуднення, в якій немає обмежень. Але є й інші способи.

Ви повинні завжди пам’ятати про «правило тарілки». Пояснюю: візьміть вашу тарілку, в якій постійно їсте, подумки розділіть її навпіл, а потім ще одну половину на дві рівні частини. Отже, тепер саме правило. Половина тарілки – це овочі або фрукти, одна чверть – це білки, а інша чверть – вуглеводи. Продукти можуть бути будь-які. Найголовніше, щоб дотримувалася ця пропорція.

Пам’ятайте, що перед самим сном їсти не можна. Якщо сильно хочеться, випийте склянку кефіру. Останній прийом їжі має бути мінімум за 3 години до сну.

Сподіваюся, що ця стаття допоможе вам у збереженні хорошої фігури.

Будьте здоровими і красивими!