Як вибрати ефективні та недорогі свічки проти геморою?

Як вибрати ефективні та недорогі свічки проти геморою?Огляд недорогих і ефективних свічок від геморою

Геморой – делікатна і вкрай неприємна проблема. Але усунути дискомфорт можна з допомогою місцевих засобів, найбільш поширеними серед яких є свічки. Але які з них найбільш ефективні і при цьому недорогі?

Зміст

 • 1 Якими бувають свічки?
 • 2 Як зробити вибір?
 • 3 Огляд препаратів
 • 4 Правила застосування

Якими бувають свічки?

Свічки від геморою можна розділити на кілька основних категорій:

 • Антикоагулянтні свічки проти геморою розріджують кров і тим самим запобігають утворенню тромбів у венах прямої кишки. Найчастіше до складу препаратів цієї категорії входить гепарин.
 • Кровоспинні свічки. На останніх стадіях розвитку геморою часто виникають кровотечі, і для їх припинення і запобігання призначаються препарати на основі таких компонентів як метилурацил, трибенозиду, фенілефрин і так далі. Вони підвищують згортання крові, а також тонізують, зміцнюють і звужують судини.
 • Якщо захворювання призвело до сильного запалення, то доцільно використовувати протизапальні свічки проти геморою. Всі вони діляться на нестероїдні та стероїдні (гормональні). Серед активних компонентів першої групи можна відзначити такі як іхтіол, ібупрофен. Якщо запалення значне, то рекомендовані кортикостероїди, але вони мають масу протипоказань і побічних ефектів.
 • Знеболюючі засоби на основі місцевих анестетиків, до яких відносяться лідокаїн, анестезин, бензокаїн, неоміцин і так далі. Вони усувають больовий синдром і полегшують протікання геморою.
 • В’яжучі препарати прискорюють процес загоєння тріщин, а також підсушують мокнучі ділянки тканин. Такими ефектами володіють вісмут, цинк та інші речовини.
 • Гомеопатичні або препарати на рослинній основі можуть володіти різними ефектами, і деякі з них виявляються вельми дієвими і при цьому безпечними.
 • Комбіновані засоби впливають відразу в декількох напрямках, що актуально при многосимптомном протіканні геморою.
 • Як зробити вибір?

  Як же вибрати ефективні та недорогі свічки проти геморою? Взагалі, підібрати їх повинен лікар, причому після обстеження і оцінки вашого стану. Його рекомендації будуть залежати від ступеня тяжкості захворювання і його проявів, а також особливостей і стану вашого організму.

  При виборі того чи іншого препарату слід враховувати, що практично кожен засіб має протипоказання, і з’ясувати їх бажано до покупки, щоб не помилитися. Також буде не зайвим вивчити і можливі побічні ефекти.

  Огляд препаратів

  Отже, пропонуємо вивчити самі недорогі та ефективні свічки, застосовувані проти геморою:

  • «Натальсид». Основним речовиною є гемостатичний компонент альгінат натрію, отриманий з морських бурих водоростей. Він виявляє репаративну, гемостатичну, а також протизапальну дії. Препарат дозволяється навіть у дитячому віці, у періоди вагітності та лактації. Вартість становить близько 250-270 рублів.
  • «Нео-Анузол» містить одразу кілька компонентів, такі як оксид цинку, танін, резорцинол, йод і субнитрат вісмуту. Ці об’єднані свічки мають в’яжучу, спазмолітичною, протизапальною, знеболюючою і антисептичною ефектами. До протипоказань відноситься тільки чутливість організму до речовин. Ціна: близько 100 рублів.
  • «Реліф» містить масло печінки акули, а також фенілефрину гідрохлорид. Ці свічки проти геморою загоюють тріщини, усувають запалення, підвищують місцевий імунітет, а також звужують судини і тим самим знімають набряклість і зупиняють кровотечі. Вартість дорівнює приблизно 250 рублів.

  Як вибрати ефективні та недорогі свічки проти геморою?

  • «Бетіол» — це засіб на основі іхтіолу і екстракту беладони, воно чинить спазмолітичну, регенеруючу та протизапальну дії. Препарат протипоказаний при збільшенні передміхурової залози, при глаукомі, а також при гіперчутливості до компонентів. Ймовірні побічні дії – це спрага, сухість у роті, оніміння заднього проходу, запори. Ціна: близько 70 рублів.
  • Свічки «Проктозан» містять субгалат вісмуту, лідокаїн, діоксид титану, буфексамак. При розвитку геморою препарат виявляє анестезуючу, що підсушує, ранозагоювальну, в’яжучу та протизапальну дії. Протипоказання: вагітність, дитячий вік, сифіліс, лактація, туберкульоз. Вартість: близько 250 рублів.
  • «Олестезин». Засіб виготовлено на основі сульфаэтидола, бензокаїн і обліпихової олії. Комбінований Препарат і має ранозагоювальну, антисептичну, протизапальну, анестезуючу та регенеруючою ефектами. До побічних дій відносяться можливі проноси та алергія. Ціна становить приблизно 100 рублів.
  • «Нигепан». В складі дві речовини: гепарин і бензокаїн. Перше перешкоджає тромбоутворенню і розріджує кров, а друге усуває больовий синдром і полегшує стан хворого. Протипоказання одне – підвищена чутливість. Вартість упаковки становить приблизно 200 рублів.
  • «Гепазолон» містить лідокаїн, гепарин та преднізолон. Останнім речовина гормональне, тому воно ефективно усуває запалення і біль. Лідокаїн має анестезуючу ефектом, а гепарин допомагає уникнути утворення тромбів. Препарат протипоказаний при вагітності (у першому триместрі), туберкульозі, схильності до кровотеч, сифілісі, а також онкологічних, грибкових, бактеріальних та вірусних хворобах шкірних покривів. Вартість: близько 170 рублів.
  • «Гепатромбин Р» містить лауромакрогол, преднізолон і гепарин. Засіб комбіноване і гормональне, воно виявляє антикоагулянтну, регенеруючу, антитромботична, протизапальну, антигістамінну та веносклерозирующее впливу. Протипоказання такі ж, як для «Гепазолона».
  • Облепиховые свічки проти геморою – натуральний засіб. Обліпихова олія має ранозагоювальну і протизапальну дію. Єдине протипоказання – непереносимість компонентів. Побічні дії – рідкість. Вартість: приблизно 80-100 рублів.

  Як вибрати ефективні та недорогі свічки проти геморою?

  Правила застосування

  Щоб свічки проти геморою подіяли, застосовувати їх потрібно правильно. Кілька важливих моментів:

  • Введення здійснюйте після спорожнення кишечника, інакше після процедури виникне бажання відвідати туалет, і тоді застосування буде марним.
  • Вводите свічки в положенні лежачи на боці, воно найбільш зручний. При цьому постарайтеся розслабитися щоб уникнути больових або неприємних відчуттів. Як тільки супозиторій опиниться в прямій кишці, затисніть сідниці, щоб свічка не вийшла назад.
  • Після застосування полежіть півгодини, щоб складу розчинився і почав діяти.

  Виберіть недорогі та ефективні свічки і почніть лікування геморою!

  Як вибрати ефективні та недорогі свічки проти геморою?