Як вибрати шубку брюнеткам і блондинкам?

Взимку кожна дівчина бажає залишатися привабливою і сексуальною. Але часом буває дуже складно вибрати гарну зимову одяг. Безформні пуховики ховають вашу струнку фігуру, а короткі куртки небезпечні тим, що не захищають від обмороження ваші нирки і жіночу систему. Тому найкращим вибором для жіночого образу на зиму була і залишається елегантна шуба. У підходящої шубі вам буде тепло і зручно, і при цьому ви будете виглядати жіночною та привабливою. А щоб ваш зимовий образ виглядав ідеально, враховуйте при виборі не тільки фасон і властивості матеріалу, але і колір хутра. Запам’ятайте головне правило модного зимового образу – колір шуби повинен поєднуватися з вашим кольором волосся.

Для брюнеток і шатенок

Якщо у вас від природи темне волосся і темний колір очей, сміливо вибирайте темно-коричневі шуби. Хутро кольору темного шоколаду буде для вас ідеальним вибором. Класичний варіант – темно-коричнева шуба з мутону, безумовно, вас прикрасить. Підійде вам і руде хутро лисиці.

Остерігайтеся сліпучо-білих шуб з наступних причин:

  • Не всім брюнеткам йде яскравий контраст чорного і білого кольорів;
  • Білий хутро буде відволікати увагу від вашого обличчя, щоб не загубитися на фоні власної шуби, вам доведеться робити яскравий макіяж (який доречний не завжди).

Тому краще зупинити свій вибір на відтінках коричневого, яких існує безліч. Але якщо ви брюнетка чи шатенка зі світлими очима, вас прикрасять також перлинний і бежеві відтінки.

Як вибрати шубку брюнеткам і блондинкам?

Для рудоволосих

Рудоволосим красуням також варто остерігатися білого хутра – на білому тлі ваша шкіра придбає непривабливий червонуватий відтінок. Вам буде краще зупинити свій вибір на таких відтінках хутра:

  • Руда лисиця;
  • Золотисто-мідний;
  • Коньячний;
  • Карамельний.

Красу рудих дівчат з зеленими очима ідеально підкреслить шуба з фарбованого темно-зеленого хутра.

Як вибрати шубку брюнеткам і блондинкам?

Для русявих і блондинок

Світловолосим дівчатам йдуть всі відтінки хутра білих і світлих тонів, особливо пастельні і перлинні тони. Якщо вам по душі норка, вибирайте світлі тони коричневого хутра. А ось глибокий і насичений чорний хутро, наприклад, чорнобурої лисиці, здатний додати вам віку.

Як вибрати шубку брюнеткам і блондинкам?

Висновок

Мабуть, найголовніше правило при виборі шуби – вона повинна вам подобатися. Якщо вашого улюбленого кольору немає в наведеному списку, не варто зневірятися. Наведені нами рекомендації носять загальний характер і не враховують індивідуальних особливостей кожної дівчини. Цілком можливо, що вам підійде шуба улюбленого кольору. Використовуйте наші поради в якості орієнтира, а не непорушного правила. Ми бажаємо вам бути найкрасивішою цієї зими!

https://armadafurs.kz/katalog-shub/shuby-iz-mutona/