Хоча б один раз у кожної жінки була затримка місячних. Вона може виникнути із-за стресів, зміни клімату, зниження ваги та з інших причин. Але зазвичай місячні затримуються через вагітність. При цьому вона може бути і маткова і позаматкова.

Як викликати місячні при затримці: визначаємо ситуацію

Якщо жінка не планувала вагітність, але завагітніла, вона шукає будь-які способи, щоб позбутися від неї. Але часто жінки не розуміють, що вони в подальшому можуть залишитися безплідними. Якщо з вами трапилася така ситуація, не потрібно переривати вагітність самостійно і викликати місячні при їх затримці. Існують препарати, які викликають міні-аборт. Вони безпечно проведуть зрив вагітності, не порушуючи при цьому дітородної функції. Перед застосуванням таких препаратів потрібно обов’язково проконсультуватися з лікарем!

Можуть бути й інші причини термінового виклику при затримці місячних, наприклад, побачення, поїздка, відпочинок, важливі заходи, такі як весілля або день народження. Щоб дівчина почувала себе комфортно, вона вдається до викликом місячних.

Перш ніж самостійно викликати місячні, ви повинні пам’ятати, що менструальний цикл – це складна система, якщо яку порушити, може відбутися серйозний гормональний збій.

 

 

Народні засоби, що викликають місячні

Далі я вам дам кілька порад про те, як викликати місячні в домашніх умовах.

  • Найпростіший спосіб – прийняття гарячої ванни з йодом і сіллю після фізичних навантажень.
  • Також хорошим засобом для прискорення місячних є аскорбінова кислота. Однак пам’ятайте, що аскорбінова кислота у великих дозах може пошкодити слизову оболонку шлунка.
  • Також вам допоможе впоратися з проблемою відвар з кропиви. Він не небезпечний для організму і цілком ефективний.
  • Якщо ви приймаєте протизаплідні таблетки, просто припиніть їх пити за три дні до початку місячних.
  • Ефективним засобом для виклику місячних є зелень: петрушка і кріп. Просто вживайте зелень у великій кількості. Зазвичай місячні приходять через добу.
  • Якщо ж для зелені не сезон, пийте відвар з петрушки за три дні до початку місячних.

Препарати, що викликають місячні

А що ж робити, якщо вам не допомогли народні засоби і місячні досі не пішли? Тоді на допомогу вам прийдуть препарати, що викликають місячні. Самий ефективний препарат – «Постінор». Після його застосування місячні йдуть через 1-3 дні. Але він дуже шкідливий для організму жінки, так як через нього страждає ендокринна система і родюча функція.

Також вам можуть підійти таблетки «Дюфасон». Курс їх прийому становить 5 днів. Приймати потрібно по дві таблетки на день, а місячні підуть через два дні.

Якщо ви не впевнені, що місячні затримуються з причини вагітності, викликати їх не варто. Краще підіть і купіть в аптеці тест на визначення вагітності, і тільки потім думайте, що потрібно робити далі. Адже організм жінки це все дуже серйозно, тим більше жінки, яка ще не народжувала.

А взагалі я б кожній жінці спочатку б порадила звернутися до гінеколога, і тоді досвідчений лікар вам скаже, що і як треба робити