Як вилікувати ангіну в домашніх умовах

Ох вже ця ангіна. Напевно, кожен вболівав такою хворобою, але я думаю мало хто при звичайній не дуже болючою ангіні ходив до лікаря. Давайте розберемо питання: як вилікувати ангіну в домашніх умовах?

Види ангіни

 • Запалення мигдалин. Такий вид ангіни вилікувати найлегше. Починайте лікуватися відразу і все буде добре:)
 • З’являються гнійники на мигдалинах
 • По всім миндалинам гнійники висипають висипом.
 • Другий і третій тип – досить серйозні, хвороба протікає дуже болісно, аж до швидкої втрати ваги. (До 6 кілограм за тиждень)

  Найчастіше причиною ангіни є: холодні напої у великій кількості чи сира погода і вологе повітря.

  Як вилікувати ангіну в домашніх умовах

  Якщо вам зовсім погано і велика температура, обов’язково викличте лікаря, щоб швидко і без ускладнень одужати. Необхідно починати лікуватися при перших симптомах хвороби (гострий біль при ковтанні, температура, ломота у суглобах, збільшення лімфатичних вузлів).

  Харчуватися бажано м’якою їжею, вживати йогурти і багато пити, тільки не холодні напої.

  Також, якщо ви не хочете заразити близьких, найкраще завести собі окремий рушник і посуд.

  Існує багато різноманітних народних способів вилікувати ангіну в домашніх умовах, але ми з вами розберемо 2 способи, перевірених мною, вони дійсно допомагають:)

   

   

  Спосіб №1

  Горілчаний компрес. Цим способом лікувалися, напевно, ще ваші мами, татусі, бабусі і дідуся:)

  Візьміть старий шарф, на нього покладіть звичайний целофановий пакет (розірвіть його так, щоб він у довжину ліг на шарф), далі візьміть вату, покладіть її на целофановий пакет в довжину і полийте горілкою. Цей компрес зав’язується на горлі на ніч. Робіть цей компрес, поки не видужаєте.

  Спосіб №2

  Полоскання горла. Такий метод лікування радять лікарі.

  Полощіть горло 30% лимонною кислотою, також можна соком буряка або простим чаєм. Ще можна полоскати содою і водою. У склянку налийте води і додайте по чайній ложці соди і солі і кілька крапель йоду. Також можна просто полоскати водою з сіллю.

  Ось такі два способи лікування, допоможуть вам видужати. А взагалі я сподіваюся, що ця стаття вам не знадобиться, так як ви не будете біліти!:) Удачі, друзі!