Як вилікувати гайморит в домашніх умовах? Лікування без проколу

На вулиці зима, а так не хочеться хворіти. Але якщо хто-то вже все-таки захворів, я б хотіла допомогти цій людині. Застуда – найпоширеніше захворювання у світі. Їм більше на рік по кілька тисяч осіб. А невід’ємною частиною застуди є нежить. Його, звичайно, можна вилікувати швидко, але багато забивають на це і діють за принципом «сам пройде». Природно, це дуже погано, тому що запущений і вчасно не вилікуваний нежить може перейти в досить серйозне захворювання – гайморит. У цій статті я вам розповім, як вилікувати гайморит в домашніх умовах?

Гайморит – це скупчення гнійної слизу в гайморових (бічних) пазухах носа. Саме з-за цього скупчення хворий відчуває тиск на обличчя, очі, а також головний біль, закладеність або протягом з носа.

Гайморит потрібно лікувати якомога швидше. Інакше інфекція, яка знаходиться в носі, може перейти в мозок, що призведе до більш небезпечної хвороби – менінгіт. Якщо у вас вже запущена стадія гаймориту, вам буде потрібно операція, яка включає в себе промивання носа спеціальним розчином. Ця операція називається проколом або ж методом Зозулі, бо під час неї хворий повинен лишитися, щоб не захлинутися від цієї рідини. Сама операція це дуже неприємний і болісний процес. Тому завжди потрібно вчасно лікуватися!

Природно, можна уникнути запущеній стадії гаймориту. Це можна зробити двома способами: традиційним і нетрадиційним. Ви, напевно, здогадуєтеся, що традиційний спосіб – це лікування тими препаратами, які вам призначив ваш лікар, наприклад: антибіотиками, інгаляціями, прогрівання та інші. А нетрадиційний – лікування підручними засобами, які можна придбати на ринку або навіть в найближчому продуктовому магазині, наприклад: трави, чорна редька, часник і навіть яйця. Загалом, швидко вилікувати гайморит цілком можливо, головне – вчасно почати!

Лікуємо гайморит в домашніх умовах

Як я вже сказала раніше, є багато способів вилікувати гайморит в домашніх умовах. Це можна зробити різними інгаляціями, прогріванням і так далі. До лікування вам, перш за все, потрібно з’ясувати чи згадати, на які лікувальні препарати у вас є алергія, а на які її немає. Це потрібно робити, щоб уникнути носової кровотечі. Але якщо ви стикаєтеся з проблемою перший раз і точно не знаєте, що і як потрібно правильно робити, обов’язково проконсультуйтеся з лікарем, хоча б один раз. Це потрібно для вашого ж здоров’я. Не варто нехтувати лікарями. Краще витратьте час свого дня і сходіть на консультацію до лікаря, щоб уникнути подальших проблем з організмом.

Дуже дієвий спосіб, щоб легко і швидко вилікувати гайморит в домашніх умовах – прогрівання. Отже, береться носок і в нього насипається звичайна поварена сіль або пісок. Насипте десь половину носка і нагрійте його до гарячого стану, але щоб ви витримали цю температуру. Як тільки ви нагріли носок, покладіть його на гайморові пазухи і тримайте 20-25 хвилин. Щоб швидше зробити прогрівання, можете підігріти відразу 2 носка з сіллю або піском. Робити цю процедуру потрібно кожен день на ніч не менше 5 днів.

 

 

Інгаляція із застосуванням звичайної картоплі – також відмінне лікування гаймориту. Отже потрібно зварити одну-дві невеликі картоплини, злити воду, розім’яти картоплю, накритися рушником і дихати над картоплею до повного остигання.

Також необхідно капати ніс. Відмінними краплями для носа вважається свіжий, невареный буряковий сік, а також рослинне або обліпихова масло. Якщо ви годує мама, і ви хворі гайморитом, ви можете капати в ніс грудне молоко (по 3 краплі в кожну ніздрю). Якщо у вас є немовля, який хворий гайморитом, можете йому в ніс капати грудне молоко.

Щоб підвищити імунітет, ви можете приймати різні трави, такі як деревій, звіробій, евкаліпт та інші. Трави ви можете легко придбати в аптеці.

Щоб вилікувати гайморит без проколу, ви можете крім крапель в ніс, прогрівань та інгаляцій промивати ніс водою, в яку додано морська сіль. У склянці води розмішайте половину чайної ложки морської солі і промивайте 3 рази в день через шприц.

Сподіваюся, мої поради вам допоможуть швидко вилікувати гайморит Як вилікувати гайморит в домашніх умовах? Лікування без проколу

Удачі, дорогі читачі! Як вилікувати гайморит в домашніх умовах? Лікування без проколу