Як вилікувати горло? Ефективне лікування

Більшість людей вважають, що хворе горло – звичайна справа, і лікувати її не треба. Хто так вважає, той глибоко помиляється. Якщо не лікувати хвороби, вони можуть перейти в хронічну форму, а це не є добре. Тому ніяку хвороба не можна залишати без уваги, в тому числі і хворе горло. А взимку і восени дуже просто захворіти, і боліти горло може тривалий час. Тим більше, що горло – відмінне місце для розмноження бактерій, адже вдихаючи повітря, в горло потрапляють мікроби, які передаються по повітрю. Так давайте сьогодні поговоримо про те, як вилікувати горло в домашніх умовах?

Ефективно лікуємо горло

Найефективніший спосіб вилікувати горло – інгаляції. Зараз я розповім, як їх робити двома способами.

Перший спосіб

Перший спосіб – традиційний. Ви повинні просто дихати парами від гарячої води, в яку попередньо додані лікарські трави, наприклад: евкаліпт, ромашка, м’ята та інші.

Також для інгаляції чудово підійде пара від відвареної картоплі. Хоча в принципі можна дихати парою від води, в якій варилася картопля.

Напевно, всі знають, як робити інгаляції, щоб вилікувати горло. Але все ж, нагадаю ще раз. Ви накрываетесь, припустимо, рушником, а потім дихайте над парою не менше 10 хвилин. Спочатку буде трохи важкувато, але з часом ви звикнете Як вилікувати горло? Ефективне лікування

Другий спосіб

А тепер я розповім вам про другий спосіб. Для нього вам знадобиться мазь «Золота зірка». Напевно, така всім знайома ще з дитинства Як вилікувати горло? Ефективне лікування Просто закип’ятіть воду і додайте туди трошки цієї мазі. Мазі потрібно зовсім трохи, приблизно з сірникову головку. А далі все робите так, як написано в першому способі.

Також хочу вам дати дуже корисна порада: завжди тримайте ноги в теплі. Більшість застуд виникають саме в момент переохолодження ніг. Завжди, коли хворієте, одягайте вовняні шкарпетки. А краще носити і тоді, коли здорові Як вилікувати горло? Ефективне лікування

 

 

Багатьох хвилює питання: що робити, якщо болить горло? Знайте, що дуже добре лікує горло перекис водню. Візьміть який-небудь олівець або спицю, намотайте на один кінець ватку (бажано побільше, щоб не порізати горло), змочіть її перекисом водню, а потім змастіть горло. Я розумію, що процедура не з приємних, але ефект чудовий. Я завжди так лечу горло сама собі і своїм дітям. Перекис водню дуже згубно діє на віруси.

Знову-таки розглядаємо відповідь на питання: як вилікувати горло в домашніх умовах? І ви вже здогадуєтеся, що зараз мова піде про полоскання. Вони дуже добре допомагають для лікування хворого горла.

Найкраще робити полоскання настоїв різних трав. Робити настої дуже просто.

На один стакан окропу береться 2 столові ложки якої-небудь лікувальної трави. Далі наполягають протягом 10-15 хвилин, остуджують, а потім полощуть горло. Звичайно, краще брати не один вид трав, а відразу 3-4.

Також для полоскання горла непогано підійде «Фурацилін». Розчиніть 1-2 таблетки в склянці теплої води.

Можна полоскати горло содою. На склянку води нормально буде 2 чайні ложки соди.

Щоб ефект дійсно настав якомога швидше, і щоб ви як можна швидше одужали, полощіть горло не менше 6-7 разів на день.

Також у дні, коли у вас болить горло, ні в якому разі не пийте нічого гарячого. Теплого – ласка, та побільше. А ось гаряче потрібно на час виключити, щоб не пошкодити ще більше горло.

Їжте побільше меду, адже він володіє лікувальними властивостями, про які ви можете прочитати тут, і зокрема лікує горло. А на ніч обов’язково випийте теплого молока з медом і одягніть вовняні шкарпетки.

Удачі, дорогі друзі!