Нігтьовий грибок є не тільки неприємним, але й небезпечним у разі запущеної форми захворювання, лікувати яке необхідно помітивши перші симптоми. Як правило, ліки, пропоновані медиками, несуть серйозну навантаження на печінку або ж (у разі мазей) не приносять бажаного ефекту. Прочитавши цю статтю, ви навчитеся лікувати цю недугу за допомогою натуральних домашніх рецептів, які були зібрані на просторах мережі.

Ефективні засоби для лікування грибка нігтів:

Рецепт перший.

Візьміть чисту двохсотграмового банку (можна використовувати майонезну) і наповніть її оцтом, після чого занурте в нього куряче сире яйце. Залишіть банку в темне прохолодне місце до повного розчинення яйця (плівку від яйця викидаємо). Тепер злийте рідину в чисту суху банку і використовуйте її двічі на день для змащування нігтьового грибка. Тривалість лікування: до трьох тижнів, поки не зникнуть симптоми. Для профілактики: один раз в тиждень.

Рецепт другий.

Позбутися від нігтьового за три дні можна за допомогою наступного кошти. Обробляйте добре розпарену проблемну шкіру оцтом двічі в день.

Рецепт третій.

Необхідно зварити міцну каву, після чого парити в ньому ноги, не збиваючи осад. Цей засіб не тільки ефективно лікує нігтьової грибок, але і знімає біль в ступнях.

Рецепт четвертий.

Також досить ефективним методом позбавлення від нігтьового грибка є щоденне закопування в нігті йоду. Для цього необхідно як можна коротше обстригти нігті і розпарити ноги, після чого набрати у піпетку йод і залити під нігті. Для повного одужання зазвичай вистачає на п’ять – десять днів.

Рецепт п’ятий.

Нігтьовий грибок також можна вилікувати за допомогою хрону, який попередньо необхідно пропустити через м’ясорубку (замість цього можна натерти його на середній тертці). І хоча даний метод не дуже швидкий, але використовуючи його, ви позбудетеся від грибка, так як в процесі лікування виходять самі його коріння. Отже, підстрижіть ніготь, після чого накладіть на нього одну повну чайну ложечку хрону і забинтуйте на ніч. Повторюйте процедуру після кожної стрижки нігтя.

Рецепт шостий.

Грибкові захворювання ніг, в тому числі і грибок нігтя можна вилікувати, обробляючи його двічі – тричі на день свіжим мандариновим соком.

Рецепт сьомий.

Натирайте перед сном грибок нігтя порошком борної кислоти, після чого, не змиваючи лягайте спати. Ранок вимийте оброблений ділянку з господарським милом.

Джерело