Як вилікувати грибок нігтів за допомогою недорогих та ефективних засобів?

Лікування грибка нігтів на ногах – це не тільки тривалий і складний, але ще і дуже витратний процес, адже більшість сучасних засобів коштує досить дорого. Але все ж в аптеках можна знайти недорогі, і при цьому ефективні препарати.

Як вилікувати грибок нігтів за допомогою недорогих та ефективних засобів?Ефективні та недорогі препарати для лікування грибка нігтів

Препарати для лікування грибка

Отже, пропонуємо огляд дієвих, але не дуже дорогих засобів, що використовуються для лікування грибка нігтів на ногах:

 • «Термикон». Препарати даної марки випускаються в декількох формах, в аптеках можна придбати спрей, крем і навіть таблетки. Активною речовиною є тербінафін, і він надає фунгістатичну, так і фунгіцидну дію, тобто не тільки уповільнює розмноження патогенних мікроорганізмів, але й допомагає їх знищувати повністю.
 • «Тербінафін» випускається у вигляді таблеток і крему, діючий компонент представлений тербінафіном, ефективним у відношенні багатьох відомих грибків і володіє широким спектром дії.
 • «Фунготербин» випускається у формі спрею, таблеток, а також крему. Діюча речовина, як і в перших двох описаних засобах – це тербінафін, тому препарат насправді ефективний при грибкових ураженнях нігтів на ногах, а також при мікозах шкіри або волосистої частини голови.
 • «Экзифин» випускається у вигляді таблеток або крему на основі тербінафіну. Дане активна речовина, як уже було зазначено вище, ефективне щодо практично всіх вивчених і відомих грибків, тому засіб може застосовуватися при різних мікозах, причому не тільки нігтів на ногах або руках, але і шкірних покривів або волосистої частини голови.
 • «Ногтивит» — це не зовсім звичайне і звичне засіб проти грибка. Воно застосовується для лікування мікозів, але використовується для зняття уражених нігтів на ногах або руках. Таким чином, знищується джерело зараження та місце проживання патогенних мікроорганізмів, тому настає повне одужання. До складу входять пропіленгліколь, триетаноламін, стеаринова кислота, сечовина, а також натуральний екстракт чайного дерева. Вражений роговий шар нігтьової пластини при правильному застосуванні знімається приблизно за три або чотири дні.
 • «Микозорал» виготовляється на основі кетоконазолу і випускається у формі шампуню, таблеток і мазі (саме вона застосовується для лікування грибка нігтів на ногах). Протипоказань небагато, до них відносяться тільки пошкодження шкірних покривів у зоні обробки і підвищена чутливість до основного компоненту.

Як вилікувати грибок нігтів за допомогою недорогих та ефективних засобів?

 • «Фундизол» — крем, до складу якого входить декілька компонентів, які надають комплексний вплив. Це саліцилова кислота, окис цинку, ефіри, йодистий калій і натуральні екстракти кори дуба і чистотілу. Застосовується даний засіб для лікування грибка нігтів на ногах, а також при гнійничкових висипаннях, акне і різних дерматологічних хворобах.
 • «Нитрофунгин» виготовляється на основі хлорнитрофенола, випускається у вигляді розчину, призначеного виключно для зовнішнього застосування, і використовується для лікування грибка нігтів на ногах, стоп, шкірних складок та інших частин тіла. Протипоказань небагато, до них відноситься тільки непереносимість компонентів.
 • «Атифин» виготовляється на основі тербінафіну, випускається в різних формах (крем і таблетки), володіє широким спектром дії і успішно застосовується для лікування грибка шкірних покривів та нігтів на руках або ногах.
 • «Термикон». У продажу є декілька форм: спрей, таблетки дл прийому всередину і крем. Активна речовина – тербінафін. Є протипоказання, це дитячий вік до трьох років (або маса менше двадцяти кілограмів), періоди виношування дитини і годування грудьми, непереносимість компонентів.
 • «Тербикс». Даний препарат випускається в декількох формах: гель, крем, аерозоль, мазь, розчин (в тому числі і плівкоутворювальний). Активна речовина представлено тербінафіном, надають згубний вплив на більшість вивчених і зустрічаються в природі патогенних мікроорганізмів.

Наші читачі рекомендують!Для позбавлення від грибка нігтів і стопи наші читачі радять масло Стоп-Актив. Швидке лікування і профілактика грибка нігтів і стоп за рахунок ефекту «саркофага», який посилює знищує вплив на спори грибка. 100% натуральний і безпечний засіб! Детальніше тут…

Як вилікувати грибок нігтів за допомогою недорогих та ефективних засобів?

 • «Фунгавис» — місцевий препарат на основі кетоконазолу. Він недорогий, але, на жаль, знайти в аптеках непросто.
 • «Бифосин» — недорогий, але дуже дієвий препарат на основі бифоназола, що випускається у формі спрею, присипки (порошку), розчину для зовнішнього використання і крему. Це засіб рекомендовано для місцевого лікування мікозів шкіри або нігтів на руках і ногах. Протипоказання –перший триместр вагітності, чутливість до компонентів, лактація, дитячий вік.
 • «Экодакс». Активною речовиною є еконазол, що володіє широким спектром дії, особливо по відношенню до грибкових мікроорганізмів. Засіб випускається відразу в декількох формах (крем, розчин, вагінальні свічки, спрей порошок). Є протипоказання, і ставляться до них, перший триместр вагітності, чутливість до речовин, період грудного вигодовування.
 • «Фукорцин» — це розчин для зовнішнього застосування, який має не тільки протигрибкову, але і антисептичним ефектом, тому застосовується при різних ураженнях нігтів на руках і ногах, а також шкіри, причому як грибкового характеру, так і бактеріального. У складі цього засобу можна виявити резорцинол, основний фуксин, борну кислоту, а також фенол.

Як вилікувати грибок нігтів за допомогою недорогих та ефективних засобів?

Як вибрати відповідний препарат?

Як ви вже встигли зрозуміти, препарати, призначені для лікування грибка нігтів на ногах, можуть бути абсолютно різними, причому відмінностей чимало. Як же визначитися серед цього різноманіття? Враховуйте наступні критерії вибору:

 • Форма випуску. Для лікування грибка нігтів на ногах найзручніше використовувати розчини та спреї. Їх зручно наносити, вони здатні проникати в нігтьову пластину. Якщо ж поразка торкнулося і шкірні покрови, то можна використовувати крем або мазь, такий засіб буде надавати додаткове зволожуючу дію.
 • Діюча речовина. Воно вказується в інструкції, але як визначити, яке буде більш дієвим у вашому конкретному випадку? Для цього слід звернутися до фахівця, щоб він призначив аналіз тканин нігтя з метою визначення збудника. Далі трихолог підбере препарат, діюча речовина якого буде ефективним по відношенню до виявлених патогенних мікроорганізмів.
 • Протипоказання і побічні ефекти. Практично будь-які препарати, в тому числі і найдієвіші, можуть викликати побічні дії. При місцевому застосуванні звичайно виникають такі як кропив’янка, неприємні відчуття. Всі симптоми вказуються в інструкції. Звертайте увагу і на протипоказання. До них можуть ставитися періоди виношування і годування груддю, визначені дерматологічні захворювання, гострі або хронічні інфекційні хвороби і так далі.
 • Вікові обмеження. Далеко не всі препарати можуть застосовуватися для лікування грибка нігтів на ногах у дітей. Багато протипоказані до трьох-п’яти років, і це обов’язково потрібно враховувати.
 • Термін придатності. Хоча в аптеках всі прострочені товари утилізуються, дату випуску варто з’ясувати, адже якщо курс буде тривалим, то засіб може зіпсуватися після закінчення терміну зберігання, і тоді лікування може стати не тільки неефективним, але ще й небезпечним.
 • Підберіть препарат з доступною ціною і почніть лікувати грибок як можна швидше!

  Як вилікувати грибок нігтів за допомогою недорогих та ефективних засобів?

  завантаження…