Як вилікувати нежить за один день? Ефективне лікування

Вас замучив нежить? У вас червоний ніс, ви не знаєте, що з цим робити, а завтра на роботу? Ми допоможемо вам. Давайте поговоримо про те, як вилікувати нежить за один день?

Як вилікувати нежить за один день?

Лікувати нежить будемо народними ефективними способами:

 

 

  • В 200-грамовий стакан налийте гарячої води і насипте 1 столову ложку солі, перемішайте до тих пір, поки сіль не розчиниться. Потім, коли вода охолоне, промивайте ніс. Промивати можна через шприц або налити на долоню, потім затягувати воду через ніс. Головне — промивати по черзі кожну ніздрю, а не одночасно дві.
  • Зваріть 2 курячих яйця, дочекайтеся, поки вони охолонуть, щоб їх можна було тримати в руках, прикладіть їх з двох сторін носа, тримаємо так, до тих пір, поки вони повністю не охолонуть. Можна змінювати положення яєць, трохи зрушуючи їх вліво-вправо, вгору-вниз.
  • Купуйте цибулю, дрібно поріжте його і дихайте цибульним повітрям. Цибулю потрібно багато різати, повторюйте таку процедуру кілька разів. Також не погано було б зробити інгаляцію на основі лука. Для цього: поріжте цибулю в тарілку, попередньо закрийте очі (якщо не закрити, будете ой як плакати Як вилікувати нежить за один день? Ефективне лікування ) і накрийте рушником, далі просто дихаємо:)
  • Ось такі способи я б вам порадила використовувати в боротьбі з нежиттю. Ось ми і розглянули питання: як вилікувати нежить за один день? Використовуючи способи, ніякі краплі не потрібні:)

    Також в боротьбі з нежиттю я б вам порадила тримати ноги в теплі. І починати лікування потрібно відразу, як тільки почався нежить, не доводьте його до застуди.

    Вдалого одужання!