Як збільшити груди в домашніх умовах? Вправи для збільшення грудей

Велика, пружна і кругла груди, а так само гарна попа — ось про що мріють багато дівчат, та й не тільки дівчата, чоловіки теж:) Адже це по-справжньому красиво і сексуально! Сьогодні ми поговоримо про те, як збільшити груди в домашніх умовах.

На жаль, збільшити саму молочну залозу не вдасться, але збільшити грудні м’язи – не дуже важко при бажанні. Деякі дівчата заради збільшення грудей йдуть на хірургічні операції, але навіщо нам це треба?

Існує безліч вправ і методик збільшення грудей. Прийшовши у фітнес-клуб, ваш тренер з радістю покаже вам деякі вправи. Але на фітнес-клуб потрібно більше часу, потрібні грошові витрати і т. п. Давайте краще поговоримо про те, як збільшити груди в домашніх умовах Як збільшити груди в домашніх умовах? Вправи для збільшення грудей

Зараз я хотіла б навести кілька вправ для вашої грудей. Виконуйте їх краще через день (наприклад: понеділок, середа, п’ятниця), оскільки якщо виконувати кожен день, буде не настільки ефективно, тому що м’язи ростуть у той час, коли вони відпочивають.

 

 

Саме головне – регулярність. Виконуйте вправи і через кілька місяців ви будете дуже сильно ради, бачачи себе у дзеркалі:)

Вправи для збільшення грудей

  • Віджимання. Найпростіше і в теж час дуже ефективна вправа. Як віджиматися знають всі:) Віджимайтеся не менше 20-30 разів за підхід. Так, спочатку для вас і 3 рази буде важко, ну ви поступово звикнете:) На початку можна робити 20-30 разів за всі заняття, а потім намагатися зменшити кількість підходів.
  • Здавлювання долонь. Дуже ефективна вправа! Встаньте прямо, ноги на ширині плечей, а долоні стисніть собою, пальцями вгору. Далі, на рахунок «1 і 2» здавлюйте долоні, на рахунок «3» поверніть долоні пальцями до себе, на рахунок «4» випряміть руки, на рахунок «5» опустіть руки вниз і на рахунок «6» прийміть вихідне положення. Повторюйте таку вправу 5-8 разів.
  • Стіна.Станьте перед стіною і тисніть на неї так, як ніби намагаєтеся її зрушити з місця:) При тиску ви повинні відчувати напругу в м’язах грудей. Виконуйте цю вправу наступним чином: 10 секунд тисніть, 10 секунд відпочивайте і так декілька хвилин.
  • Лижниця. Для виконання цієї вправи вам знадобляться обважнювачі (гантелі, книги або які-небудь інші). Візьміть обважнювачі в руки і виконуйте рухи аналогічним руху лижникам. Тільки рухайтеся руками дуже повільно. Не кваплячись, піднімаючи прямі руки від рівня стегна до грудей, залишаючись в такому положенні на декілька секунд, потім повільно опускаючи руки. Виконуйте таку вправу 3 підходи по 6 разів.
  • Віджимання від стільця. Виконуйте таким чином: поверніться спиною до стільця, обіпріться руками об нього, ноги випрямити, далі піднімайтеся-опускайтеся, згинаючи руки. Виконуйте таку вправу 6-8 разів, 3 підходи.
  • В кінці всіх вправ зробіть розтяжку»: візьміть в руки гантелі і опустіть їх, потім просто постійте в такому положенні кілька хвилин. Ще можна виконати вправу «стіна», тільки не тисніть на стіну руками, а просто як би повисните.

    Стежите за своєю фігурою! Коли ваша груди стане такою, яку ви хотіли, все одно продовжуйте займатися, щоб ви завжди були у формі. Так само раджу прочитати статтю (Як зробити груди краще). А якщо ви хочете стати карколомної сексуальною дівчиною – займіться своєю фігурою в цілому, а також обов’язково прочитайте статтю (Як збільшити сідниці)

    Удачі! Бажаю успіхів та приємних результатів!