Як зняти біль у суглобах у домашніх умовах — прості народні засоби

 

При ниючого болю в суглобах допомагають перцевий компреси. Пропустити через м’ясорубку 3 стручка пекучого перцю, змішати з 1 склянкою соку подорожника і 1/2 склянки соку цибулі, додати косної або нутряного жиру, нагріти. Накладати компреси з цієї сумішшю на хворі суглоби. Тримати довше, тепло закутавши.

Лікування суглобів гірчицею — ефективний народний метод

Добре допомагає суміш з 3 ст. л. камфорного масла, 1 ст. л. меду і 1 ст. л. гірчиці. Суміш викладають на лист капусти і прикладають до хворого суглоба, обв’язують хусткою. Тримати 2-4 години. Цей народний рецепт допомагає при артрозі, артриті, невралгії.

Замість трьох ложок камфорного масла можна взяти 1 ст. л. рослинного масла і цю суміш втирати в хворі суглоби при сильних болях можна зробити компрес з цим засобом.

Ще один рецепт: змішати 200 г солі і 100 г сухої гірчиці, розбавити гасом до стану густої сметани. Втирати цю суміш на ніч.

Народний метод лікування листям смородини

Якщо пальці рук і ніг вивертає, значить, у суглобах скупчилися кристали сечової кислоти. Особливо часто такі хворобливі відчуття виникають при подагрі. У лікуванні допоможе міцний настій листя чорної смородини. Потрібно пити смородиновий чай протягом усього літа, як можна частіше.

Лікування огірками — просте народний засіб

Якщо болять суглоби через відкладення солей, то треба натерти перезрілі огірки на тертці і прикласти компрес з цією масою до проблемного місця. Знятий компрес повинен стати солоного смаку, це означає, що процес лікування пішов. Якщо огірки залишилися прісними, значить доклали до тих місць, де є солі.

При болю в суглобах можна прикладати скибочки огірка до суглобів на ніч у вигляді компресу. Робити три ночі поспіль, потім через три дні можна повторити.