Епіляція цукром — старовинний і ефективний спосіб видалення від небажаного волосся без шкоди для шкіри. Особливо зручний цей метод тим, що всі компоненти легко доступні, а з приготуванням пасти в домашніх умовах легко впоратися.

Зміст сторінки

 • 1 Домашній шугарінг: рецепт з лимонним соком
 • 2 Як зробити шугарінг з лимонною кислотою
 • 3 Паста для шугарінга в домашніх умовах (рецепт для мікрохвильової печі)
 • 4 Дивіться відео: Як зробити пасту для шугарінга в домашніх умовах: паста з лимонною кислотою
 • 5 Дивіться відео: Паста для шугарінга будинку — рецепт

Домашній шугарінг: рецепт з лимонним соком

Для приготування цукрової пасти нам буде потрібно:

 • цукор (10 столових ложок);
 • вода (1 столова ложка);
 • лимонний сік (з половинки лимона).

Змішуємо всі компоненти в каструлю і ставимо розігріватися на маленький вогонь. Не забуваємо помішувати, поки цукор не розчиниться весь. Продовжуємо помішувати до початку кипіння. Як тільки з’явилися перші бульбашки, потрібно заважати більш активно, щоб наша паста не пригоріла. Як тільки суміш набуде ніжний медовий відтінок, її пора прибрати з вогню. Консистенція повинна бути густою, щоб з маси можна було скачати кульку. Якщо пасту трохи не доварити і залишити в більш рідкому вигляді, її можна використовувати для епіляції за допомогою тканинних смужок. Цей спосіб зручніший для видалення волосся на великій ділянці тіла (на ногах або руках).

Як зробити шугарінг з лимонною кислотою

На таку ж кількість цукру, як і в попередньому рецепті домашнього шугарінга буде потрібно вдвічі більше води, а замість соку — 1,5 чайної ложки лимонної кислоти. Правила варіння ті ж. Переваги шугарінга з лимонною кислотою перед рецептом з лимонним соком в тому, що лимони можуть бути різними за розміром, по кислоті, тому можна переборщити (тоді паста не застигне) або навпаки, додати надто мало (паста не буде пластичної), а кислота завжди однакової концентрації, складно помилитися з її кількістю.

Паста для шугарінга в домашніх умовах (рецепт для мікрохвильової печі)

Цукрову пасту можна приготувати в мікрохвильовій печі, це самий легкий і швидкий спосіб. Для однієї невеликої порції, якої вистачить для обробки зони бікіні і пахв, нам знадобиться:

 • 4 з невеликою гіркою столових ложок цукру;
 • 1 чайна ложка лимонної кислоти (без гірки!);
 • 1,5 столових ложки води.

Перемішуємо компоненти в чаші або піалі і ставимо в мікрохвильову піч на самий потужний режим приблизно на три хвилини. Точний час визначите досвідченим шляхом, періодично перевіряючи готовність пасти і перемішуючи її.

У всіх, хто любить домашній шугарінг, рецепт приготування свій. Експериментуйте з компонентами, з часом приготування, тільки шляхом проб і помилок ви підберете ідеальний для себе рецепт приготування пасти для шугарінга в домашніх умовах.

Дивіться відео: Як зробити пасту для шугарінга в домашніх умовах: паста з лимонною кислотою

Дивіться відео: Паста для шугарінга будинку — рецепт